Jeśli PvP w Elder Scrolls Online jakoś do Was dotychczas nie przemawiało, to może nowy event przypadnie Wam do gustu, szczególnie, że za uczestnictwo w nim możecie zdobyć mnóstwo nagród.

Midyear Mayhem, bo tak zwie się ten event, rozpoczął się już dzisiaj i potrwa do końca miesiąca.

Aby móc w nim wziąć udział, należy odebrać z Crown Store darmowy bilet na Midyear Myhem, po czym udać się do Cyrodill i ukończyć misje od NPC Predicant Maera. W nagrodę gracze otrzymają zwój Pelinal’s Frocity, dający podwójny bonus do Alliance Points, oraz Pelinal’s Midyear Boon Box, w którym znaleźć można ciekawe zdobycze.

Gracze zdobyć mogą wyjątkowe nagrody, takie jak ekskluzywne nakrycie głowy Midyear Victor’s Laurel Wreath, podwójne punkty AP, ekwipunek PvP oraz bardzo rzadkie surowce dla rzemieślników. Łupy i bonusy dostępne są we wszystkich trybach PvP: dołącz do setek graczy w masywnych kampaniach na Cyrodill, zaangażuj się w walkę w Imperial City lub też dołącz do intensywnych walk na arenie 4vs4vs4.

To nie jedyne bonusy, bo w najbliższe daw weekendy kupiec Adhazabi Aba-daro (znany jako Złoty), oferować będzie na sprzedasz legendarną biżuterię, która można zdobyć biorąc udział w Wojnie na Cyrodill. W ten weekend będą to naszyjniki, a w kolejny pierścionki. Warto dodać, że kupiec ten nie przyjmie złota w zapłacie za te przedmioty, ale tym razem skusi się na Wasze AP.

No to jak – weźmiecie udział w tym evencie?