Kilka dni temu ruszył wczesny dostęp dla kolejnego tytułu studia Epic Games i jego popularność zaskoczyła samych twórców.

Jeśli myślicie, że Fortnite [strona oficjalna] to kolejny survival z zombiakami, którego akcja osadzona została w postapokaliptycznym klimacie, to… się nie mylicie. Tak jest, tyle, że w przypadku Fortnite wyeliminowano ponure otoczenie na korzyść kolorowej grafiki, cartoonowych postaci oraz zabawnych tekstów. Krew także zastąpiono jasnymi i zabawnymi efektami, co czyni tę grę odpowiednią dla młodszych graczy. Dodajcie do tego olbrzymi arsenał broni, możliwość budowania fortec oraz ich obronę przed kosmicznymi zombiakami i wiadomo, że tytuł ten może się spodobać nawet najtwardszym przeciwnikom survivali.

To wszystko sprawiło, że jeszcze przed oficjalnym startem tej gry we wczesnym dostępie, sprzedano ponad pół miliona cyfrowych kopii Fortnite! A trzeba pamiętać o tym, że przecież w sklepach pojawiły się także wersje pudełkowe.

Całkiem niezły wynik – prawda?

A czy Wy zagraliście już w Fortnite?

4 KOMENTARZE

  1. Sam pomysł wyssany z dungeon defenders albo jak kto woli Orcs must die. Rowniez smaczek surowców daje trochę świeżości do gatunku. Sama gra jest dobra, grałem i oceniam na ciekawą. + Sama rzecz , że w co opie świetnie bawisz się z przyjaciólmi ( NA YouTube jest wiele filmów z tej gry w co opie zachęcam zobaczyć . Styl graficzny również ciekawy, warto wspomnieć o efektach pogodowych jak i naszych przeciwnikach, na samym zwiastunie / gameplayach można zauważyć, że stworki nie są głupie. Dla mnie może być to dobra gra dla dobrej ekipy 🙂

  2. Tak wysoka sprzedaż potwierdza jedynie fakt że gra jest dobra (nie bez wad, ale jednak sprawia frajdę) bo inaczej ludzie nie kupili by tylu egzemplarzy produkcji która została już przecież zapowiedziana że w niedalekiej przyszłości przejdzie na model F2P, a dodatkowe fundusze zawsze im się przydadzą na dalszy rozwój gry.

Comments are closed.