Cloud Games Imperium opublikowało prace koncepcyjne kolejnego pojazdu, jaki pojawi się w uniwersum Star Citizena i ku mojemu zaskoczeniu nie jest to statek kosmiczny.

Tym razem twórcy zaprezentowali fanom buggy Tumbril Cyclon, którego zdjęcia zamieszczam poniżej. Pojazd ten dostępny będzie w pięciu wariantach z różnym wyposażeniem i ich ceny wahają się obecnie pomiędzy 40 a 90$. Oczywiście warto pamiętać, że wszystkie prezentowane przez Cloud Games Imperium pojazdy będzie można w przyszłości zakupić za walutę w grze, a ich przedsprzedaż za prawdziwe pieniądze wspiera rozwój projektu.

 

Oprócz tego opublikowano kolejny film z serii Around the Verse, z którego możemy dowiedzieć się nad czym obecnie pracują poszczególne ekipy tej gry, skupiając się w szczególności nad elementami związanymi ze Squadron 42 oraz zapowiadana od dawna wersją alpha 3.0, która ma umożliwić lądowanie na księżycach.

Możemy także podejrzeć jak wyglądać będzie miasto Levski, bronie oraz różnorodność w ich wyglądzie, drogi planetarne, a także dowiedzieć się co nieco o systemie kiosków, czyli sklepów, które będą podstawą ekonomii w tej grze.

Oto jak wyglądać będą wraki statków kosmicznych w Star Citizen

Na ten moment 1,845,787 fanów Star Citizen wsparło rozwój tej gry, przekazując prawie 155 milionów dolarów – ja do nich nie należę. Nadal nie podano daty premiery.

Poniżej zamieszczam zdjęcia nowego pojazdu oraz kiosków.