Citadel: Forged with Fire pojawiło się nagle i to od razu z datą premiery we wczesnym dostępie, a teraz okazuje się, że wszyscy chętni będą mogli przetestować ten tytuł za darmo.

Studio Blue Isle ogłosiło, że zapowiadane wcześniej zamknięte beta testy Citadel: Forged with Fire rozszerza na otwarte i każdy chętny będzie mógł już jutro zagrać w ten tytuł.

Otwarte beta testy zaczną się jutro, w sobotę 22 lipca, o godzinie 17:00 czasu polskiego, i potrwają do 08:00 rano w niedzielę. Aby wziąć w nich udział wystarczy, we  wskazanych wyżej godzinach, pobrać klienta i zalogować się do gry.

Dostęp do Citadel: Forged with Fire zakupić będzie można już 26 lipca i kosztować ma on 25 Euro.

Jedną z funkcji jaką oferować będzie ten tytuł jest latanie, które to jest dość powszechne w grach osadzonych w świecie fantasy…

Po co chodzić, skoro możecie latać?

Okazuje się, że Citadel: Forged with Fire początkujący czarodziej będzie mógł wybrać jedną z trzech możliwości latania. Dzięki rzemiosłu, gracze będą mogli wytworzyć sobie latające miotły – jedyny ich mankament, to ten, że zużywają one manę czarodzieja w trakcie lot. Drugim rozwiązaniem będzie oswojenie latającej bestii, oczywiście pod warunkiem, że jest się już wykwalifikowanym czarodziejem i jakimś cudem uda się nam podejść do takowej bestii. Wreszcie, mistrzowie alchemii będą mogli wytworzyć eliksiry umożliwiające latanie, ale – podobnie jak w przypadku mioteł, także tutaj trzeba będzie zwracać uwagę na manę, aby nie spaść w połowę drogi na ziemię, co może zakończyć się tragicznie.

To co, kto ma zamiar wypróbować ten tytuł i polatać na miotle niczym Harry Potter?

 

4 KOMENTARZE

 1. Zmiana czasu zacznie się o 17 a potrwa do 8 rano
  „The beta will now start at 11am EST on July 22nd and will run until 2am EST on July 23rd.”
  oficjalne info z discorda

 2. Zarypiscie… akurat na nockę idę, a chciałem wypróbować. Proszę wiec o pełna ocenę gry po teście 🙂

  • Raportuję.
   46 minuta bety – nikomu nie udało się dostać na serwery, licznik pojemności serwerów nie działa, przy próbie logowania gra wywala do menu.

Comments are closed.