Okazuje się, że gracze Black Desert Online zarabiają o wiele więcej srebra niż rok wcześniej i dlatego też, nadchodzą zmiany.

Więcej postaci na wyższych poziomach oraz nowe mechaniki, takie jak chociażby House Fame System, to wszystko wpłynęło na znaczny wzrost zarobków wszystkich graczy. W rezultacie, podaż i popyt przedmiotów premium z Cash Shop na rynku aukcyjnym jest nieco zepsuta, w porównaniu do tego co było. I właśnie dlatego też, Kakao Games EU ma w planach naprawić ten brak balansu, zwiększając ceny tych przedmiotów na aukcji o 50%.

Zgodnie z zapowiedzią, zmiany te miałby trafić do gry dopiero 19 lipca, tak aby gracze mieli odpowiednio dużo czasu aby się na nie przygotować. Przynajmniej taki był plan jeszcze wczoraj wieczorem, bo dzisiaj rano zamieszczony na forum komunikat, zniknął. Jak się można było tego spodziewać, pomysł ten nie przypadł graczom Black Desert Online do gustu, którzy woleliby, aby w pierwszej kolejnośći twórcy gry skupili się na naprawieniu lagów i wielu istniejących exploitów.

 

No cóż, na tę chwilę nie wiadomo, czy zmiana ta wejdzie w życie, tak jak zapowiedziano, ale warto się temu przyglądać…

A z dobrych wiadomości, to taka, że już dzisiaj w zachodniej wersji Black Desert Online swoje podwoje otworzy letnia strefa zabaw – Park Wodny. Ledwie w zeszłym tygodniu event ten trafił na serwery koreańskie, a od dzisiaj będzie dostępny także i angielskojęzycznej wersji gry – całkiem nieźle, prawda?

1 KOMENTARZ

  1. 50%? Znacznie za mało. Ubrania premium, za zestaw, kosztują ok 30 milionów. Zdobycie takiej kasy na wyższych poziomach to chwila. W pearl shop’ie zestaw taki kosztuje ok. 21-31 euro. W porównaniu do innych mmo wartość przedmiotów premium jest większą. Wystarczy przejrzeć fora z ogłoszeniami. Ludzie dają 1000% więcej za niektóre ubranka.

Comments are closed.