Black Desert Online zawojował serca wielu graczy – i nie ma co się dziwić. Mnóstwo aktualizacja, niedawna premiera tej gry na Steam, a to nadal nie koniec, bo przecież w czasie E3 zapowiedziano premierę tego tytułu jeszcze w tym roku na Xbox One.

Oprócz tego zapowiedziano mnóstwo nowości, jakie przygotowano dla fanów Black Desert Online i które stopniowo będą udostępniane graczom. Jedną z nich jest nowa klasa – Mystic. Ten, żeński odpowiednik Strikera, doczekał się w końcu krótkiego zwiastuna, który zamieszczam poniżej.

Historia tej mistyczki nie należy jednak do najweselszych. Jako jedyna ocalała rzeź wioski, straciła nadzieję i wolę życia. Całe szczęście na swej drodze napotkała mistrza sztuk walki, który przywrócił jej nadzieję na przyszłość i rozpoczął jej trening. Mistyczka miała olbrzymi potencjał i mimo, że przezwyciężyła większość przeszkód, to jednak z racji odmienności w swoim wyglądzie, spotkała się dyskryminacją innych mieszkańców regionu, w którym osiadła. Jej mistrz znalazł jej partnera do walki – Strikera, który podobnie jak i ona miał blond włosy i niebieskie oczy. Pewnego dnia Striker wyjechał, a Mistyczka postanowiła go odszukać.

Jeśli chodzi o umiejętności tej klasy, to nadal nie wiele wiemy. Owszem jest ona umiejętnym wojownikiem, specjalizującym się w ataku nogami, ale może używa też i szarży aby pokonać swoich przeciwników i zrobić trochę miejsca do walki. Dodać do tego należy mocne ciosy oraz potężne kombinacje, i wiadomo, że jest to kobietka z którą nie będą chcieli zadzierać inni przeciwnicy.

Zgodnie z informacją podaną przez wydawcę Black Desert Online, Mistyk dodany zostanie do zachodniej wersji gry w IV kwartale tego roku.

To kto z Was planuje zagrać tą klasą?

1 KOMENTARZ

  1. nowy pokemon 🙂 pewnie dużo ludzi zrobi z ciekawości i jako alta do fs, ale jak ktoś ma już lvl 60 to czy będzie się mu chciało

Comments are closed.