Już 16 sierpnia w Conan Exiles pojawią się śniegowe góry i mgliste doliny. A to wszystko za sprawą darmowego rozszerzenia, które podwoi świat tej gry – The Frozen North (Mroźna Północ).

To nie koniec dobrych wiadomości, bo na ten sam dzień studio Funcom zapowiedziało premierę Conan Exiles na Xbox One Game Preview!

Zamarznięta Północ jest nie tylko darmowym rozszerzeniem, które udostępnione zostanie wszystkim posiadaczom Conan Exiles, ale i znacznie powiększy grywalny świat tej gry. Wraz z nim na północy pojawią się olbrzymie obszary gotowe do eksploracji, setki nowych przedmiotów do wytworzenia, zupełnie nowy system temperatury, nowi przeciwnicy, dwa podziemne lochy, nowe elementy do budowy, nowa religia, a także gotowanie i warzenie piwa. A to nadal podobno nie wszystko!

Oto najważniejsze elementy tego rozszerzenia:

  • Wielki, nowy świat – Świat Conan Exiles powiększy się dwukrotnie!
  • Dwie nowe lokacje na grupę – Temple of Frost, Black Keep
  • Nowe frakcje – Northhangers, Forgotten Clan i Frost Giant
  • Pogoda i temperatura – Na północy deszcz i śnieg może sprawić, że zamarzniecie. Na pustyni palące słońce także może być śmiercionośne. Upewnijcie się, że ubieracie się odpowiednio i utrzymujecie prawidłową temperaturę ciała. Pomogą Wam w tym ogniska, pochodnie, napoje i wiele innych rzeczy.
  • Nowe budynki i surowce – Wykopcie nowe surowce, takie jak na przykład gwiezdny metal, czarny lód i wiele innych. Oprócz tego upewnijcie się, że używacie właściwych surowców do budowy Waszych domów na północy, tak aby utrzymywały ciepło.
  • Nowa religia i avatar – Poświęćcie swoja pracę Ymirowi, Panu Burz i Wojny!
  • Nowi przeciwnicy – Walcz z olbrzymimi gigantami, głodnymi wilkami, agresywnymi mamutami, a nawet nieumarłymi pojawiającymi się nocami.
  • Piwowarstwo i gotowanie – Te dwie nowe profesje rzemieślnicze pozwalają na tworzenie różnych napojów i przygotowywanie soczystych potraw. Będziecie mogli nawet nawet łapać ryby i zabawić się w pszczelarza.
  • Nowe pancerze i bronie – Star Metal Hammer, Black Ice Broadsword, Hardened Steel Shield, Vanir Fur Armor i wiele innych elementów.
  • Nowe opcje przy tworzeniu postaci – Dodano brody i możliwość wybrania ich kolorów.

To rozszerzenie wprowadzi także wiele ulepszeń, takich jak poprawki w systemie walki, ulepszone AI i wiele innych.

Nie zapomnijcie także, że do tej pory Conan Exiles doczekał się 28 aktualizacji, które wprowadziły wspinanie, sprzęt oblężniczy, obronę przeciwko avatarom, system farbowania i wiele innych zmian, o których możecie poczytać na stronie.

To jak – gotowi na podbój Zamarzniętej Północy?

 

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.