Wczoraj dowiedzieliśmy się, że twórcy H1Z1: Just Survive zrezygnowali z pierwszego członu nazwy i gra znana będzie teraz jako Just Survive.

Oczywiście rebranding tej produkcji połączony został z olbrzymia aktualizacją, która to zmieniła – i to znacznie, dotychczasową rozgrywkę. Wprowadzono nie tylko nową mapę, a raczej jej część, ale także zmieniono wszystkie występujące w grze przedmioty, ulepszono system budowania twierdz i wprowadzono mnóstwo innych zmian. Szczegóły tej aktualizacji znajdziecie tutaj, natomiast teraz skupmy się na darmowych nagrodach, które to mają osłodzić nieco wiernym fanom te zmiany.

Wraz z wczorajszą aktualizacją, do gry dodano także i nową skrzynkę z losowymi skórkami oraz przepisami – Hideout. Przedmioty z wszystkich wcześniejszych skrzynek trafiły do nowej – Survivor Crate.

Obie te skrzynki – po 1 sztuce, a do tego otwarte, możecie otrzymać za darmo! Co należy zrobić? Wystarczy, że zalogujecie się do Just Survive przed 23 sierpnia, godziną 8:59 rano czasu polskiego.

Ale to nie koniec nagród, bo ekipa Just Survive przygotowała także specjalna nagrodę dla weteranów – koszulkę z napisem „Przetrwałem Z1„. Dla osób, które nie wiedzą, Z1 to określenie starej mapy z H1Z1: Just Survive.

To jak – darmowe nagrody przekonają Was do  zalogowania się do Just Survive? Jeśli tak, to może podzielicie sie z nami Waszymi uwagami odnośnie wprowadzanych zmian, bo jak na razie z Waszych komentarzy wynika, że nie bardzo przypadły Wam one do gustu.

 

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
petrus803

3.7 GB do aktualizacji, wiec sporo jak na tą grę. Zawsze sprawdzam czy wreszcie widać siekierę strażacka w trybie fpp, może w końcu 🙂

Dream Walker

Calkiem dobry ruch ze strony tworcow by gracze zalogowali sie do gry.

Grzegorz Wesołowski

…Nie ma lepszej reklamy niż darmowe próbki 🙂 Ale niech będzie! A więc: przybyłem, zobaczyłem i ….skrzynki otworzyłem! No to co teraz? Zamykamy i wracamy jak mapa będzie gotowa w ~80%. (Teraz będą dodawać mapę etapowo, ordynarnie zrzynają od Miscreated 😉 ) Aha no i jeszcze jedno – Skoro gra zmieniła nazwę i koncepcję, to jest nowym produktem w fazie Alpha…czyli kolejne lata do fazy beta! Niech żyją naciągacze! Kolejne lata sprzedaży skrzynek i skórek! Never ending story! XD Kinya sugeruje otwarcie działu na stronie pod tytułem: Śmiech Na Sali 😉