Secret World Legends kontynuuje dodawanie kolejnych zawartości, tak aby dogonić poprzednika – The Secret World.

Dzisiaj studio Funcom otworzyło bramy do Kaidan, części Tokio, będącym miejscem wybuchu bomby zarażającej świat plugastwem. Plugastwem, z którym gracze Secret World Legends walczyli od momentu startu gry, a ostatnio bronili przed nim Agarthę.

Nie całe Kaidan zostało jednak udostępnione graczom. Owszem, do ich dyspozycji oddano mnóstwo misji w tym rejonie, ale trzeba pamiętać o tym, że zanim dogonimy z historią The Secret World, to przed nami jeszcze dwa rozdziały poświęcone temu miastu.

Aktualizacja 2.1 dodała także skórki na broń, elitarne wersje scenariuszy, zbalansowała XP w instancjach grupowych i ulepszyła mechanikę Spirit Blade. Lista zmian jest dość pokaźna, więc warto zapoznać się z nimi zanim zalogujecie się do gry.

I o ile Funcom nie stworzył oficjalnego zwiastuna poświęconego Tokio, to oczywiście zawsze możemy liczyć na fanów Secret World Legends.

 

Niestety, premiera Tokio w Secret World Legends to także kilka nowych problemów. Część graczy zgłasza, że nie może dostać się do Kaidan, a inni zgłaszają błędy z plikami .dll kiedy uruchamiają grę przez Steam. W tym drugim przypadku ma pomóc zainstalowanie Visual C++ i zrestartowanie komputera.