Studio Bungie opublikowało kolejny zwiastun ich sieciowej strzelanki – Destiny 2, przypominając o beta testach tej gry na PC, które to zaplanowane zostały na koniec sierpnia.

Wszystkie osoby, które zamówiły już Destiny 2 na PC, uzyskają dostęp do beta testów już 28 sierpnia. Wszyscy pozostali chętni, będą mogli wypróbować ten tytuł w dniach 29-31 sierpień.

Zgodnie z zapowiedzią, do dyspozycji graczy udostępniona zostania misja otwierająca grę – Powrót do Domu, dwie mapy Midtown i Javelin-4 przeznaczone do walk PvP, oraz kooperacyjna misja Strike – Odwrócona Iglica. Oprócz tego do gry trafi wiele zmian, takich jak chociażby krótsze ładowanie umiejętności, czy też więcej amunicji.

Niestety, gracze na PC muszą pogodzić się z faktem, iż studio Bungie ma w planach zablokować nakładki niektórych programów używanych do komunikacji, nagrywania, czy też streamowania gier. Zgodnie z informacją podaną na stronie Destiny 2, nie będą działać nakładki z takich programów jak Discord, Mumble, OBS, Fraps, czy MSI Afterburner.

Premiera Destiny 2 na PC zapowiedziana została na 24 października, natomiast gracze na PS4 i Xbox One zagrać będą mogli już 6 września.