Studio Rare opublikowało nowy materiał filmowy związany z Sea of Thieves, w którym to co najważniejsze w tej grze, zawarto w 10 punktach – przynajmniej na razie…

W świecie Sea of Thieves, istnieje kilka rzeczy na które zawsze można liczyć: wschodzące słońce, kompas w dłoni, czy też wątpliwy smak lokalnego rumu. Jeśli chodzi jednak o internet, to najważniejszą rzeczą w tym miejscy, na której można polegać, to że znajdzie się listę Top10 dla każdej możliwej sytuacji.

Dorzućmy więc kolejną listę: 10 najważniejszych rzeczy, które musisz wiedzieć o Sea of Thieves.

Zacznijmy od tego, że zgodnie ze słowami twórców, Sea of Thieves będzię piracką grą, w jaką gracze chcieli zagrać od zawsze, a do tego stworzona została z myślą o wspólnej zabawie z przyjaciółmi. Samemu nic się tu nie zdziała, no chyba, że zechcecie zostać najświetniejszym grajkiem lub też najwytrwalszym pijakiem… Oprócz tego, gracze odkrywać będą bogaty i fantastyczny świat wypełniony przeciwnikami, ukrytymi skarbami oraz zagadkami. Należy jednak pamiętać, że jest to świat współdzielony, co oznacza, że za każdym żaglem na horyzoncie, ukrywa się załoga złożona z graczy tworzących swoją własna przygodę.

Sea of Thieves [strona oficjalna] jest tworzone przez brytyjskie studio Rare,  z myślą o oglądaniu i udostępnianiu innym, a do tego gracze z PC i Xbox One będą mieć wspólne serwery.

Osiem minut rozgrywki w Sea of Thieves

Wiecie jednak, jaki jest najważniejszy punkt na tej całej liście? To, że już teraz wiele osób bierze udział w Alpha testach Sea of Thieves, a ja się do nich jeszcze nie dostałam!

Grrr… Będę złym piratem! Ja już chcę w to grać!

A Wy macie swoją listę Top10 związaną z tym tytułem?

 

Poprzedni artykułElite Dangerous szykuje się na atak Thargoidów
Następny artykułDark and Light o inżynierii goblinów