Czas pogodzić się z faktem, że Just Survive nie tylko utraciło pierwszy człon nazwy i zdystansowało się od marki H1Z1, ale i znacznie się zmieniło.

Może to się nam nie podobać – mnie te zmiany nie do końca przypadły do gustu, ale życie toczy się dalej i nie sądzę, abyśmy kiedykolwiek mieli powrócić do znanej wszystkim i lubianej mapy Z1. Już wcześniej DBG wyda niekompletna grę i zamknie kilka miesięcy później, tak jak to się stało w przypadku Landmarka.

Na ten moment gracze odnowionego Just Survive maja dostęp jedynie do około 25% mapy – reszta ma być powoli dodawana do gry. Niestety, nie stanie się to tak szybko jak byście chcieli, bo już w zeszłym tygodniu twórcy zapowiedzieli, że może to potrwać nawet kilka miesięcy. Wiemy natomiast, że kolejnymi regionami, jakie zostaną udostępnione graczom będzie Resolution Ridge oraz Soda Rock Springs. To właśnie na terenie tego drugiego ma znaleźć się miasteczko i dzielnice mieszkalne.

Zgodnie z najnowszymi informacjami podanymi przez ekipą Just Survive, ustalono już wstępny układ budynków w tym miasteczku, na które to składać się będą struktury znane graczom z Z1, jak i zupełnie nowe elementy. Projektant i artysta pracujący nad ta lokacją upewniają się każdego dnia, że miasteczko to będzie nie tylko ładne, ale i oferować będzie interesującą rozgrywkę.

 

Najważniejszymi budowlami będą kościół, wieża radiowa na wzgórzu oraz pojedynczy 5-piętrowy budynek w pobliżu centrum miasteczka, który będzie doskonałą miejscówką dla snajperów. Oczywiście gracze zobaczą także i inne znane im lokacje, takie jak  posterunek policji, czy wieża zegarowa.

Warto także dodać, że na obrzeżach miasteczka znajdować się będą fundamenty, na których będzie można wybudować strongholdy. Devsi sa przekonani, że będą to bardzo cenne lokacje i toczyć się o nie będzie wiele walk.

Roadmap dla Just Survive

Obejrzyjcie zaprezentowane zdjęcia nowego miasteczka i napiszcie, co o nim sądzicie.

 

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis wielu innych gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ? Zapraszamy także do polskiej grupy na FB poświęconej H1Z1: Just Survive.