Co się dzieje, gdy Wasza postać zginie w grze MMO? Zazwyczaj albo ktoś nas podnosi, albo naciskamy przycisk i odradzamy się w wyznaczonym do tego miejscu.

Za starych czasów, w grach MMORPG trzeba było jeszcze biec do swojego ciała aby odzyskać rzeczy i nie stracić punktów, ale ta praktyka (z odzyskiwaniem rzeczy) działa teraz jedynie w survivalach.

No dobrze – ale co się stanie, gdy zginiemy w Sea of Thieves? Okazuje się, że w takiej sytuacji postacie pojawiają się na Promie Potępionych!

Nie będzie jednak tak źle jak myślicie, bo zgodnie ze słowami projektantki tej gry – Shelley Preston, miejsce to będzie wypełnione innymi potępionymi duszami, podróżującymi do miejsca swojego przeznaczenia. Gracze mogą tu spotkać swoich towarzyszy, przeciwników z którymi właśnie walczyli, a nawet nieznane im jeszcze osoby, które właśnie zakończyły swój żywot w dalekim zakątku świata. To miejsce będzie tętniło życiem. Tylko przez kilka minut, ale zawsze coś…

Kiedy czas podróży upłynie, przed graczem pojawi się portal, który zabierze go na jego statek. A jeśli statek został zatopiony, to w jego odzyskaniu pomoże mu przyjacielsko nastawiona syrenka. Całe szczęście, że nie Urszula

10 rzeczy, jakie musicie wiedzieć o Sea of Thieves

Jeśli nie wierzycie, to sami obejrzyjcie poniższy materiał filmowy 🙂

Poprzedni artykułTryb Battle Royale w Fortnite będzie darmowy
Następny artykułJuż we wtorek Valnir Rok zadebiutuje na Steam Early Access