Dawno nie zaprezentowałam Wam nowych gier survivalowych z zombiakami w rolach głównych, więc czas nadrobić to niedopatrzenie. Tym bardziej, że akurat ten tytuł ma być darmowym MMO!

Nie jestem fanką gier izometrycznych – nagrałam się w takie za młodego i jakoś teraz wolę ładniej wyglądające tytuły. Jeśli jednak nie przeszkadza Wam dwuwymiarowość i rzut izometryczny, a do tego lubicie gry z gatunku survivali, to powinniście zwrócić uwagę na produkcję francuskiego studia Atelier 801 – Dead Maze.

Jakiś czas temu tytuł ten doczekał się swojej karty na Steam, i o ile nie można jeszcze w niego zagrać, to możecie dodać go sobie do swojej listy życzeń. Tak jak i w przypadku wielu innych gier, w których użytkownicy muszą walczyć o przetrwanie, także i ten świat opanowany został przez zombiaki.

Dead Maze jest grą MMO co-op, w której musisz pomagać innym graczom i razem z nimi budować lepsze jutro. Współpracuj, ulepszaj swoje własne obozowisko, odbuduj cywilizację i ujawnij mroczną tajemnicę apokalipsy.

Aby przetrwać, musisz współpracować z innymi i eksplorować to, co pozostało ze świata po apokalipsie zombie, zadbać o swoje potrzeby, szukać surowców i wytworzyć tak dużo koniecznych do przeżycia zapasów, jak to tylko możliwe.

Wędruj przez świat, znajdź 500+ przedmiotów do użycia jako potencjalna broń (tak, nawet ten stary pluszowy miś się nada) i wspólnie planuj zasadzki na zainfekowanych. Nie daj się otoczyć przez żywe trupy!

Załóż swoje obozowisko, zbuduj swój własny dom i dowolnie go wyposaż. Zasadź nasiona i pielęgnuj swoje uprawy lub hoduj zwierzęta, aby uzyskać dostęp do dodatkowych źródeł pożywienia.

Interesujące jest to, że gra ta nie zapowiada się jako kolejny PvP gankbox, gdzie głównymi przeciwnikami są inni gracze. Ten tytuł stawia na rozgrywkę PvE, ale za to użytkownicy wystawieni zostaną nie niebezpieczeństwo ze strony dużej ilości agresywnych zombie, które przemierzają ten świat.

Dead Maze wystartuje oficjalnie na początku przyszłego roku, ale już teraz na oficjalnej stronie gry możecie zapisać się do beta testów. Poniżej zamieszczam zwiastuny.

 

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale zapowiada SMG z tłumikiem oraz serwer testowy
Następny artykułDark and Light dodaje Scalding Abyss, resetuje serwery Chaosu
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk Balcerek

2/10 takie coś… na rynku juz za duzooo tego :/

Kordus

Okropnie to wygląda. Jak jakaś tania gra przeglądarkowa która na siłe wciskają na facebooku.