Wymiociny wyglądają zupełnie inaczej pod wodą, …co ma sens” ” Jedyną rzeczą, która tonie jest Twoja godność!„”Och nie! Zabił mnie jednym ugryzieniem!

Te i inne zabawne powiedzonka możecie posłuchać na najnowszym materiale filmowym z Sea of Thieves. Tak, ponowie nadeszła ta chwile, kiedy devsi pracujący nad tym projektem nagrywają swoją rozgrywkę, po to by pokazać nam jak świetnie się bawią i wypełnić nasze serca zazdrością.

Na najnowszym materiale filmowym możemy obejrzeć zwariowane parkowanie statków, wystrzeliwanie się z dział, efekty spożycia zbyt dużej ilości rumu, a także szalona bitwę morską pomiędzy trzema statkami, która zakończyła się dość tragicznie dla co najmniej jednego z nich.

Pamiętajcie, że macie szansę wziąć udział w ostatnich alpha testach tej produkcji w tym roku. Wystarczy zarejestrować się na stronie i przystąpić do programu Insider. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Poprzedni artykułGloria Victis powiększa świat i wypełnia go skarbami
Następny artykułEpic Games pozwał 14-latka za oszustwa w Fortnite Battle Royale
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mako

Hej, możesz polecić które mmo obecnie ma najbardziej hardcorowy tryb pvp? Coś w stylu starego dobrego Warka online.

Aniol

Hehe… kolejna gra gdzie można się wirtualnie upić, ale pierwsza gdzie skutki tego mogą być tragiczne 🙂 Wypad za burtę prosto w paszcze rekina :). Piracie piłeś? Nie pływaj… Nie piłeś? WYPIJ!

Kinya Turbgroszka

Ło matko. Jets obecnie tyle gier MMORPG mających pvp: ArcheAge, Black Desert, Revelation Online, TESO. Co masz na mysli mowiac „hardcorowy” tryb PvP? Bo wiesz, każdy myśli coś innego 😉