Gracze The Elder Scrolls Online z pewnością doskonale znają już ten rytm: wpierw DLC udostępnione zostaje dla graczy na PC, a dopiero po kilku tygodniach trafia w ręce posiadaczy PS4 i Xbox.

Podobnie stało się w przypadku najnowszego DLC do tego rewelacyjnego MMORPG – Clockwork City, a wraz z nim udostępniono także darmową aktualizację.

Rozszerzenie to opisywałam dość dokładnie we wrześniu, więc przyjrzyjmy się tym najważniejszym informacjom. Dodało ono do gry nowy region wypełniony zwariowanymi mechanicznymi kreacjami boga Sotha Sil, a wraz z nim około 20 godzin rozgrywki oraz nowy trial. Oprócz tego posiadacze ESO: Morrowind otrzymali dostęp do nowej areny PvP – Dominacja.

Jeśli chodzi aktualizację dostępną dla wszystkich graczy, to studio ZeniMax zwiększyło maksymalny poziom Champions Points do 660, dodało do gry system Transmutacji pozwalający na dobranie traitów na broni i pancerzu, funkcję śledzenia wyszukiwanych traitów oraz wprowadzono wiele zmian w balansie klas.

To co jednak jest najciekawsze w tym wszystkim, że z okazji premiery Clockwork City na konsolach, twórcy zamieścili zwiastun tego rozszerzenia, czyli coś czego zabrakło gdy DLC debiutowało w wersji na PC…

Poprzedni artykułSea of Thieves też serwuje kurczaka, nie trafi na Steam
Następny artykułNowe MMORPG Ascent: Infinite Realm zapowiada się obłędnie!