Ekipa Sea of Thieves lubi zaskakiwać fanów kolejnymi pomysłami. Tym razem jednak pokazane przez nich zdjęcie wywołało lawinę komentarzy na forum

Otóż graficy studia Rare rozpoczęli zapełnianie wysp różnego rodzaju stworzeniami – jeśli myśleliście, że na Waszej drodze do skarbu staną jedynie nieumarli piraci i inni gracze, to się pomyliliście. Wyspy zamieszkiwane będą także i przez inne drapieżne stworzenia, a pierwszym i z pewnością najgroźniejszym jest… kurczak.

A glimpse of the future that ye seek,
Is here with feathers and a beak,
This world’s becoming full of life,
But will they cause ye untold strife?

Niestety, na ten moment nie wiadomo, czy z kurczakami tymi trzeba będzie walczyć, będzie można złapać i podać z nich kolację, czy tez może oswoić i traktować jako swoja maskotkę.

A Wy jak sądzicie – czy będą to tylko zwykłe stworzonka zamieszkujące wyspy, czy też gracze Sea of Thieves będą mogli je do czegoś wykorzystać?

Oprócz tego, podczas wczorajszej sesji pytań i odpowiedzi na forum, ekipa studia Rare potwierdziła, że Sea of Thieves dostępne będzie jedynie w sklepie Microsoft. Czat pojawi się w wersji na PC, ale będzie widzialny jedynie w okolicy gracza, a to oznacza, że nawet wrogowie będą mogli go przeczytać, jeśli znajdą się w jego zasięgu. Dodatkowo gracze otrzymają możliwość zobaczenia jak wygląda ich postać (funkcja ta nie była dostępna podczas alpha testów), a do tego będą mogli dowolnie przypisywać klawisze do odpowiednich akcji. Jeśli chodzi o walkę z oszustami, to o ile nie jest to problemem na Xbokcie, to zważywszy na naturę części graczy z wersji na PC, prace nad ulepszeniem systemu wyłapywania oszustów trwają od ponad roku.

Jeszcze kilka miesięcy oczekiwania i zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

Poprzedni artykułLife is Feudal: MMO wyłącza serwery, szykuje się do premiery na Steam
Następny artykułRozszerzenie ESO: Clockwork City z nowym zwiastunem
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kinya Turbgroszka

Jednym z pomysłów graczy były bronie na jajka 😛 (od 00:45 sek)

https://www.youtube.com/watch?v=H6DqWP733F4

Drake84pl

Albo one same odwrócą się kuprami i będą strzelały do nas jajkami XD

Piotr Kotarba

Jaki sens ma w fajnych poważnych produkcjach, wymyślanie jakichś głupot?(patrz. broń na jajka)…..
Mamy ciekawy świat piracki, który ma swój „realizm”, po co go psuć?……

Myślisz, że ta gra ma szansę wypalić? Osobiście myślę, że to będzie klapa, ponieważ dzisiejsza społeczność nie potrafi się zorganizować, by razem działać, a szczególnie w takim stopniu, jaki tutaj jest potrzebny. Co sądzisz?