Na serwer testowy Citadel: Forged with Fire trafiła kilka dni temu olbrzymia aktualizacja, która praktycznie zmienia oblicze tej gry. Będą to na tyle poważne zmiany, że kiedy aktualizacja ta będzie gotowa by trafić na serwery Live, to nie obędzie się bez ich resetowania do podstaw.

W tej chwili fani tej produkcji mogą testować zmieniona progresję postaci, a co za tym idzie Drzewko Wiedzy, a także balans rozgrywki i zmiany w koszcie wykupywania przepisów oraz wytwarzania z nich przedmiotów. Ponadto gracze otrzymali możliwość wytwarzania własnych zaklęć, uprawy roślin, a do tego zmieniono wygląd interfejsu oraz znacznie ulepszono funkcjonalność klanów oraz system tworzenia potraw.

Już niedługo na serwer testowy trafi także ulepszony system tworzenia postaci, dający graczom znacznie więcej możliwości. Dzięki tym zmianom, użytkownicy Citadel: Forged with Fire otrzymają pełna kontrolę nad kształtem i rozmiarem różnych części ciała, co pozwoli im na stworzenie postaci z zupełnie nowym poziomem szczegółowości.

Chudy mały goblin? Olbrzym z mięśniami? A może zielony grubasek? Wszystko to będzie już niedługo możliwe.

Jak Wam się podobają te zmiany?

Poprzedni artykułAshes of Creation szykuje się do alpha testów, pokazuje świat
Następny artykułPUBG zbanował swojego największego streamera za granie z hackerem
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Myślę, że pozwolenie graczom na taką dowolność sprawi, że w tydzień gra będzie wyglądała jak dziwna karykatura rpg.