Czyżby ilość graczy w Elder Scrolls Online spadała? Ledwo zakończono promocyjne rozdawnictwo skrzynek Flame Atronach, a już studio ZeniMax zapowiedziało kolejny event, gdzie do zdobycia będzie wiele cennych nagród.

W dniach od 30 listopada do 6 grudnia, wszystkie osoby, które dołączą i ukończą losową instancję grupową korzystając z narzędzia LFG, otrzymają specjalną nagrodę – Mysterious Reward Box.

Ze skrzynek tych można będzie otrzymać wiele atrakcyjnych nagród, takich jak chociażby Dye Stamp, Crown Repair Kit, Crown Mimic Stone, a nawet mapy ze skarbami, kryształy do transmutacji, kostiumy, pety oraz wierzchowca.

To nie koniec, bo niektórzy gracze mogą trafić główną nagrodę, którą jest pakiet 20 domów lub 20 wierzchowców! W pakiecie tym znajdą się między innymi takie najrzadsze i najcenniejsze przedmioty jak dom Grand Topal Hideaway lub wierzchowiec Great Elk.

A jeśli już zaczęliście planować ile instancji grupowych dacie radę dziennie ukończyć aby zdobyć jak najwięcej Mysterious Reward Box, to muszę Was nieco zmartwić: zdobyć będzie można tylko jedną nagrodę na dzień na postać. Oznacza to, że jeśli macie alty, to spokojnie możecie zdobyć nawet kilka (kilkanaście?) skrzynek dziennie.

I nie wiem jak Wy, ale ja zaczęłam się zastanawiać, czy to aby nie dobry moment aby powrócić do Elder Scrolls Online.

4 KOMENTARZE

  1. Ze skrzyni generalnie był kiepski drop. Wypadł mi co prawda mount, ale jakiś stary – wart 100 gemów. Drugiego – pajączka – dostał każdy posiadacz ESO z Morrowind. Jak dają za darmochę to nie narzekam.
    A ludziska wyją na czacie, ze przepuścili na skrzynki 200 Euro, a mounta nie ma.

    • Cóż u mnie był kiepski drop, co gorsza ostatnia skrzynia patrzę… legendarka! Patrzę bonusowa karta też legendarka, sprawdzam… Dwie takie same karty ;-;

  2. Co ja się naku*&^&lem jak robiłem konto córce. Wszystko przez to że Zenimax wysyła info o dodaniu free triala po 3-4h od zalożenia konta a ja jak glupi pałowalem się dlaczego nie chce działać. Skończło sie na instalacji steam i po kilku godzinach działa. Niestety chyba najwiekszym problemem ESO teraz jest instalacja. A skrzynki jak to skrzynki ja nie mam szcześcia to tylko badziewo wypada 😛 No i oczywiście LFG wariuje 😛

Comments are closed.