Pamiętacie jeszcze o Dual Universe? Tworzonym przez studio NovaQuark MMORPG z elementami sandboxu, którego akcja osadzona zostanie w pojedynczym olbrzymim świecie składającym się w wielu planet?

Kwestii przypomnienia: gra ta oferować ma napędzaną przez graczy gospodarkę, politykę, handel i wojny. To nie wszystko, bo użytkownicy będą mogli dowolnie modyfikować świat, tworzyć struktury, statki kosmiczne oraz stacje orbitalne, dając początek nowym cywilizacjom. A ze względu na to, że Dual Universe mieć będzie tak wiele możliwości, osoby chcące tworzyć bardziej skomplikowane struktury, powinny obejrzeć najnowszy materiał filmowy opublikowany przez twórców, w którym pokazują oni podstawy programowania w języku Lua, jaki będzie można stosować w grze.

Oprócz tego na początku października odbyły się pierwsze pre-pre-alpha testy dla osób, które wsparły produkcję Dual Universe na Kickstarter. Zgodnie ze słowami twórców, cieszyły się one olbrzymim powodzeniem i odniosły olbrzymi sukces. Co niektórym graczom udało się nawet skonstruować własne statki kosmiczne i odkryć dalekie planety.

Najnowszy materiał filmowy podsumowujący pre-alpha testy, jest podziękowaniem dla osób biorących w nich udział oraz wspierających rozwój tego projektu. Trzeba powiedzieć, że zaprezentowane na nim statki komiczne wyglądają iście nieziemsko.

Poprzedni artykułNowy event z mnóstwem nagród w Elder Scrolls Online
Następny artykułSurvive the Nights szykuje się na „cichą premierę” na Steam