Macie w planach zagrać w Sea of Thieves? A może nadal, jakimś cudem, przegapiliście informacje o tej grze i nie do końca wiecie czego się po niej spodziewać?

No cóż, macie dwa wyjścia. Pierwsze to przeczytać napisane dotychczas przeze mnie artykuły o Sea of Thieves, a także zapoznać się z zamieszczonymi w nich zwiastunami. Drugim wyjściem natomiast jest obejrzenie najnowszego materiału, który w niecałe 90 sekund podsumowuje czym jest ta gra, a raczej w jaką rolę się w niej wcielicie. A wcielić się w niej możecie tylko i wyłącznie w jedną postać: Pirata.

Sea of Thieves serwuje kurczaka!

Jak już wcielicie się w rolę Pirata, to powinniście stać się najlepszym Piratem z możliwych, jaki przemierzać będzie rozległe morza w Sea of Thieves. Nie wiecie jak to zrobić? Nie martwcie się, bo studio Rare pośpieszyło Wam z pomocą. Wbrew pozorom bycie najlepszym Piratem jest naprawdę banalnie proste…

Wystarczy, że będziecie bardziej odważni, przebiegli, zaciekle broniący własnej drużyny, zachłanni na skarby, walczący ze szkieletorami, nie biorący jeńców, wystrzeliwujący się z działa aby szybować jak majestatyczny orzeł w przestworzach, lubiący świętować, nietrzeźwy, trzymający swój rum jak prawdziwy mistrzunio, strzelający w głowy przeciwników, sprzedający skarby, niszczący okręty, strzelający z dział, czytający mapy, rozwiązujący zagadki i chrupiący banany lepiej niż ktokolwiek inny.

Łatwizna – prawda?

 

Poprzedni artykułH1Z1 wprowadza Strefę Walki, dzienne wyzwania i kolejny balans broni [aktualizacja]
Następny artykułKilkanaście nowych zdjęć z pustynnej mapy do PlayerUnknown’s Battlegrounds
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Arrrrrgh……

Aniol

Coraz bardziej czekam na tą grę… i coraz bardziej nachodzi mnie obawa aby nie było czasem tak jak w Wildstar. Zapowiedzi cud miód, co filmik coraz zabawniej i fajniej… a okazało sie ciut inaczej. No ale trzeba mieć nadzieje 😀