Wygląda na to, że niechybnie zbliżamy się do momentu, kiedy nowa pustynna mapa do PlayerUnknown’s Battlegrounds udostępniona zostanie graczom na serwerze testowym.

Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej zdjęć pokazujących piękno tego nowego regionu.

Kolejne zdjęcia pustynnej mapy do PUBG zaprezentowane zostały przez Nvidia oraz PCGamer. Widać na nich zniszczone zabudowania, porzucone pojazdy, wiele kryjówek, stacje energetyczne oraz wielopiętrowe budynki. I o ile pierwsza wersja mapy, podobnie jak w przypadku Erangel, zadebiutuje bez dodatkowych efektów, to zgodnie ze słowami ekipy PUBG, chcieliby oni aby w przyszłości pojawiły się na niej między innymi burze piaskowe!

A jeśli jeszcze nie macie PlayerUnknown’s Battlegrounds i mimo zaskakująco niskiej ceny na Steam w przeliczeniu na złotówki, nie chcecie wydawać pieniędzy na ten tytuł, to dzięki Nvidia możecie go otrzymać za darmo. Jeśli posiadacie GeForce Experience to możecie znaleźć się wśród 5.000 losowo wybranych osób, które otrzymają PlayerUnknown’s Battlegrounds. W losowaniu wezmą udział wszystkie osoby, które ściągnęły to oprogramowanie przed 21 listopada.

Nadciągają olbrzymie zmiany w balistyce PUBG

No cóż, to miłego oglądania zdjęć i napiszcie co sądzicie o nowej mapie. Wcześniejsze zdjęcia znajdziecie tutaj.

 

Poprzedni artykułSea of Thieves chce byście byli lepszymi piratami! #BeMorePirate
Następny artykułFortnite Battle Royale zapowiada SMG z tłumikiem oraz serwer testowy