Na piątek, 8 grudnia, zapowiedziano spora aktualizację do DauntlessSharpen Your Skills, która wprowadzi nie tylko nowe behemoty, ale i kilka innych interesujących rzeczy.

Przez ostatnie kilkanaście tygodni ekipa Phoenix Labs ciężko pracowała nad zmianami, które całkowicie zmienią nie tylko progresję postaci, ale i ulepszą rozgrywkę. Nowy system nie tylko ulepszone zostały tabele łupów oraz ilość zasobów potrzebnych do wytworzenia pancerzy i broni, ale i wprowadzone zostaną specjalne polowania, podczas których gracz do końca nie będzie wiedział, z którym behemotem przyjdzie mu walczyć. Oczywiście gracze nadal będą mieli dostęp do misji, podczas których walczy się z wybranym przez siebie przeciwnikiem.

Do gry zawitają dwa nowe behemoty: latający i szybko atakujący Kharabak oraz mocno opancerzony i miotający ognistymi kulami Skarn. Zbrojownia Dauntless wzbogaci się także o nową broń – Wojenną Włócznię, która oferować będzie specjalną umiejętność ładowania mocy i wystrzeliwania jej w formie pocisku.

Wraz z nową aktualizacją gracze otrzymają także dostęp do systemu Komórek, dzięki którym będzie można nie tylko zmienić wygląd postaci, ale i sposób gry. Każda broń i element pancerza będzie mieć odpowiednią ilość na komórki, a niektóre z tych komórek będą zarezerwowane tylko dla niektórych typów broni i zbroi. Dzięki temu systemowi gracz stanie się nie tylko mocniejszy, ale i jego umiejętności zaczną przypominać te używane przez behemoty, jakie pokonał.

Komórki zdobyć będzie można z nowych, ulepszonych rdzeni Aether, które po wprowadzeniu aktualizacji trzeba będzie wypełnić doświadczeniem, zanim będzie można je otworzyć. Nagrody za pokonanie behemotów, ich części służące do wyrobu zbroi oraz łupy, otrzymywać się będzie bezpośrednio po zakończeniu polowania.

Dauntless planuje otwarte beta testy, publikuje RaodMap

Jak widzicie, bazując na opiniach graczy, studio Phoenix Labs zdecydowało się wprowadzić wiele interesujących zmian i ulepszeń do Dauntless, którego otwarte beta testy zaplanowano na początek przyszłego roku. Więcej informacji na temat aktualizacji Sharpen Your Skills znajdziecie w zamieszczonym poniżej materiale filmowym lub na stronie Dauntless.

 

Poprzedni artykułDark and Light uruchamia serwery dla wielbicieli budowania
Następny artykułConan Exiles ulepsza system walki, podwyższa cenę na konsole