Subnautica, jeden z ciekawszych i przepięknych survivali, stał się jeszcze bardziej przyjemniejszy dla oka, a to dzięki aktualizacji Eye Candy.

Ta niezmiernie popularna i wysoko oceniona przez graczy produkcja studia Unknown Worlds, przeszła właśnie masywny graficzny remont kapitalny, dzięki czemu wygląda jeszcze lepiej. Nie wiem czy to możliwe, ale podobno tak właśnie jest.

Do dyspozycji graczy oddano nowe graficzne opcje takie jak aberrację chromatyczną, poświatę, soczewki, rozmycie w ruchu, skalowalne kolory oraz głębię obrazu. Wszystkie te funkcje można dowolnie dostosowywać i mają one zrewolucjonizować to, jak wygląda Subnautica.

Aktualizacja Eye Candy to nie tylko lepsza grafika, ale także i poprawki ponad 250 błędów, automatyczne zbieranie surowców podczas wydobywania ich w pancerzu PRAWN, nowe dźwięki w opuszczonych bazach, podwodne światła oznaczające drogę podczas nurkowania i wiele innych rzeczy.

Przytłaczająco pozytywne opinie użytkowników Steam tylko powinny Was utwierdzić w przekonaniu, że tytuł ten jest wart Waszego zainteresowania – szczególnie jeśli uwielbiacie survivale.

Premierę tej gry zaplanowano na 16 stycznia i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jej cena zostanie wówczas zwiększona. Być może twórcy zdecydują się na obniżenie jej ceny podczas nadchodzących świąt? Zobaczymy.

Jeśli o mnie chodzi, to Subnautica jest już w swojej bibliotece, przegrałam w niego kilkadziesiąt godzin i mam zamiar kontynuować zabawę po premierze. Żałuję jedynie, że jest to gra singleplayer. No ale cóż – nie można mieć wszystkiego 🙂

Poprzedni artykułWystartował zimowy event w H1Z1
Następny artykułFortnite szykuje się na zimowe wydarzenie