Ech, nie ma to jak kawa i pikantna sałatka, które rozgrzeją Wasze ciała w mroźne poranki – prawda? „Dzień Sałatki” zawitał do Subnautica: Below Zero i z pewnością wzbudzi spory zachwyt.

Najnowsza aktualizacja zachęca graczy by wpaść w odwiedziny do Szklarni Marguerite, gdzie nauczyć się mogą nie tylko uprawy nowych roślin, ale i nowych przepisów na pyszne sałatki. Wspomnę także o zabawie z nowym pupilkiem tej postaci – Snow Stalker,oraz o emotkach, którymi można wyrazić naszą frustrację tą mroźną pogodą.

Część starszych biomów została odświeżona, zachowanie stworzeń zmienione, a na mapie pojawiły się nowe lokacje w postaci kopalni, tajemniczych budowli, czy też przepięknego skamieniałego lasu.

Prócz tego do gry dodano kolejne elementy przerabianej od początku fabuły, obejmujące między innymi nowe bazy, dialogi, czy też przyjaznego kosmitę zamieszkującego mózg głównej postaci. Gracze mogą także odbudować most prowadzący do Arctic Spires, czy też zwiedzać nowy biom wypełniony górami lodowymi i kilkoma niespodziankami.

Ponadto użytkownicy mogą skorzystać z kilku nowych urządzeń obejmujących między innymi ekspres do kawy, termos, czy też recyclotron umożliwiający odzyskiwanie surowców z wytworzonych przedmiotów.

Jest co robić w Subnautica: Below Zero, chociaż ja nadal mam nadzieję, że kiedyś tam w przyszłości twórcy zdecydują się dodać tryb koopercyjny chociaż dla dwóch graczy. O ile zabawniej by było pomarznąć we dwoje 😀

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułARK: Survival Evolved startuje z letnim wydarzeniem Summer Bash 2020
Następny artykułFallout 76 zapowiada Sezon 1: Legendarny Wyścig