Jeszcze w tym tygodniu na serwery Fortnite: Ratowanie Świata trafi olbrzymia aktualizacja, która uruchomi zimowe wydarzenie oraz wprowadzi wiele innych zmian.

W bardzo krótkim materiale filmowym przygotowanym przez ekipę pracującą nad kampanią PvE – Ratowanie Świata, zdradzono informację iż już w najbliższy czwartek, 14 grudnia, w grze uruchomiony zostanie specjalny zimowy event: The Fortnite Guide to Holiday Survival. Wydarzenie to potrwać ma aż do drugiej połowy stycznia!

Wraz z rozpoczęciem tego wydarzenia do gry zawitają specjalne wersje pustaków, jak na przykład Santa-Sploder rzucający wybuchającymi paczkami, a także nowe bronie oraz wiele innych ciekawostek.

Zimowa aktualizacja doda do Fortnite: Ratowanie Świata także zapowiedziane jakiś czas temu minibossy, ulepszony tryb Przetrwania oraz dostęp do ekwipunku oraz wytwarzanie przedmiotów, z każdego miejsca w grze.

Więcej informacji na temat zimowego wydarzenia, jak i innych zmian i nowości, jakie trafią do gry już w czwartek, dowiemy się podczas zapowiedzianego na środę streamu developerskiego. Jeśli macie jakiekolwiek pytania związane z tą aktualizacją, to możecie zadać je w specjalnym temacie na Reddit.

Zmiany bonusów, usuwanie pułapek i inne rzeczy nad którymi pracuje ekipa Fortnite PvE

A tymczasem obejrzyjcie najnowszy, super krótki, dziennik developerski dla Fortnite: Ratowanie Świata i dajcie znać co o tym myślicie 🙂

 

14 grudnia, to także i dzień, w którym do Fortnite Battle Royale trafi kilka nowości – w tym Wyrzutnia śnieżek 🙂

Poprzedni artykułSubnautica stała się przyjemniejsza dla oka
Następny artykułEscape from Tarkov szykuje się do otwartych beta testów