Zbliżają się otwarte beta testy Escape from Tarkov, więc ekipa Battlestate Games testuje wytrzymałość serwerów

A co za tym idzie, osoby posiadające tę grę otrzymały 7-dniowe kody dostępu do tej produkcji, które to mogą rozdać swoim znajomym.

Dwa z tych kodów trafiły do mnie i chciałabym rozdać je swoim najwierniejszym czytelnikom 🙂

Jeśli chcielibyście wypróbować Escape from Tarkov i zgarnąć jeden z tych kodów, to napiszcie poniżej komentarz, dlaczego powinnam wybrać Was. Decyzję podejmę jutro, sobota, po godzinie 16:00, więc nie macie dużo czasu.

Warto pamiętać, że kody te można wykorzystać jedynie do 4 stycznia 2018 roku!

Poprzedni artykułSurvival Survive The Nights już dostępny na Steam
Następny artykułEpic Games wynagradza graczy Fortnite za błędy
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
nirvanes

Hejooo! Chętnie przyjmę takowy kod. Dlaczego ja? Ponieważ jestem pierwszy:-) Poza tym 1 stycznia mam urodziny. Wszyscy będą tego dnia leczyć kaca, a ja na spokojnie będę mógł przetestować tą produkcję:-) Nie muszę chyba pisać, że odwiedzam cię niemalże codziennie w poszukiwaniu ciekawych newsów:P Podlizuje się!

mako

Ponieważ jestem drugi 😛 a tak serio, to chetnie przetestuje tytul przed ewentualnym zakupem i podziele sie opinia w komentarzu. Pozdrawiam!

Laweta

Jestem bardzo wytrwalym czytelnikiem i hardrockowym graczem u mnie ten kod by się nie zmarnował

Hary0n

Nie chcę kodu do Escape from Tarkov bo choć chętnie w niego zagram to wracam do ukochanego k̶o̶m̶p̶u̶t̶e̶r̶a̶ domu dopiero czwartego!
Bòl!

Grzeloo

Niestety dopiero dzisiaj przeczytałem artykuł ale również chętnie przetestuję grę EFT. Kwota za jaką Twórcy dają dostęp do wersji alfa jest jak na obecne standardy zdecydowanie zbyt wysoka (inne produkcje na podobnym etapie rozwoju można dostać za 35 – 50 zł).

Kinya Turbgroszka

No dobrze proszę Państwa, jeden kod wędruje do Laweta, a drugi do Nirvanes – ale pod warunkiem, że opiszecie w komentarzach do artykułów o EfT swoje doświadczenia z tą grą.
Kody wyślę Wam na maila podanego w Disqus dzisiaj wieczorkiem – jak tylko będę mieć chwilkę czasu 🙂

Laweta

Superancko dzięki wielkie?