Podczas gdy w wiele gier sieciowych wprowadziło eventy związane ze Świętami i Nowym Rokiem, to twórcy Life is Feudal: MMO zdecydowali się na inne podejście.

Kolejne opóźnienie premiery Life is Feudal: MMO we wczesnym dostępie na Steam, nie powstrzymało studia Bitbox przed przygotowaniem materiału filmowego związanego ze świątecznym okresem. Z założenia gra ta ma być symulacją życia w średniowieczu, więc twórcy nie zapowiedzieli w nim sezonowego wydarzenia, ale raczej postanowili wprowadzić fanów w świąteczny nastrój.

Na filmie zaprezentowano bowiem historię Chłopca Bez Butów, który – jaka sama nazwa wskazuje, jest bez butów. Jednak po dołączeniu do gildii otrzymuje w prezencie od jej członków nie tylko buty, ale i ciepłe odzienie, co ma móc pomóc przetrwać w tym wymagającym świecie.

Taka tam świąteczna opowieść, ale warta obejrzenia, bo cały materiał filmowy został stworzony podczas rozgrywki w Life is Feudal: MMO.

Poprzedni artykułThe Long Dark dodaje niestandardową rozgrywkę, poziomy trudności oraz… łosia
Następny artykułPierwsza łatka PUBG poprawia powtórki, zmienia współczynnik wyboru mapy
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Kiedy ja dostałem swoje pierwsze buty jakiś zbrojak uderzył na naszą wioskę i zabrał mi buty ?

Laweta

Grałem w wersję your own, jest to esencja symulatora gra mimo wielu wad i niedorobek przykuwa do fotela, narzeczona śmiała się że gram w średniowieczne simsy i zbieram jabłka ale w tej grze nawet zbieranie jabłek jest czymś cudownym. Czekam na wersję finalną.