Na 17 listopada zapowiedziano rozpoczęcie (prawie) otwartych beta testów Life is Feudal: MMO na Steam, więc nie ma co się dziwić, że dotychczasowe serwery czynne będą jeszcze przez kilka dni.

W ostatnim tygodniu ekipa studia Bitbox zaktualizowała grę, dzięki czemu użytkownicy mają ostatnie kilka dni na wypróbowanie dodanych nowości, takich jak chociażby wozów z końmi oraz ulepszeń związanych z systemem walki.

Zgodnie z oficjalną informacją, już w najbliższy weekend serwery Life is Feudal: MMO zostaną zamknięte, a do tego twórcy przeprowadzą ich całkowity reset, kasując wszystkie postacie  oraz postępy (czyli popularnie zwany wipe). Jeśli więc macie dostęp do tej produkcji, to jest to doskonała okazja aby zaszaleć i zrobić rzeczy, o których marzyliście, ale do tej pory nie odważyliście się na nie 🙂

Wracając do tak zwanych otwartych beta testów, to wbrew nazwie nie wszyscy chętni będą mogli wypróbować Life is Feudal: MMO, ale jedynie posiadacze odpowiednich pakietów oraz osoby, które zakupiły Life is Feudal: Your OwnPosiadacze pakietów Zelous będą mogli zarezerwować nazwę swoich postaci już 14 listopada, a zagrać dwa dni później. Począwszy od 16 listopada ekipa Bitbox będzie stopniowo umożliwiała zalogowanie się do gry posiadaczom kolejnych pakietów, po to by ostatecznie uruchomić serwery dla wszystkich w piątek 17 listopada o godzinie 22:00 CET. Taki przynajmniej jest plan.

W oczekiwaniu na te podniosłą chwilę, obejrzyjcie najnowszy zwiastun Life is Feudal: MMO, na którym ukazano piękno jesieni w tej grze.

 

 

7 KOMENTARZE

      • Wurm ma obecnie trzy oblicza 🙂 Najbardziej chyba popularny Wurm Online na tzw Freedom Cluster. Są to połączone serwery (w postaci wysp) PVE. Jest tam jedna wyspa PVP. Drugi cluster PVP – tzw Epic (też kilka wysp), ze sporo mniejszą ilością graczy niż freedom. Jest jeszcze Wurm Unlimited – tam z kolei serwery powstaja i padają jeden po drugim. Gra jest świetna do PVE, szczególnie jeśli się lubi crafting. Niestety otoczka graficzna jest odpychająca i zwykle zanim nowy gracz złapie bakcyla do gry to przestaje grać :/

  1. No to trzeba powoli przygotowywać się do osiedlenia. Może założymy stad grupę aby razem walczyć z przeciwnościami?

Comments are closed.