Chociaż Life is Feudal: MMO oficjalnie zadebiutowało na Steam Early Access dopiero kilkanaście dni temu, to osoby posiadające dostęp do tej gry, testują ją za pośrednictwem tej platformy już od ponad 2 miesięcy.

Aby podkreślić aktywność społeczności Life is Feudal: MMO, rosyjskie studio Bitbox przygotowało nie tylko infografikę prezentującą liczby związane z tym okresem, ale i specjalny zwiastun.

Okazuje się, że ponad 53 tysiące postaci ma już własne domy w tym uniwersum, podczas gdy ponad 63 tysiące to bezdomni. A to wszystko wybudowano na jedynie 12% obszarów, które mogą być zajęte przez graczy. Prawie 43 tysiące postaci należy do 1.500 gildii, wytworzono ponad 7 milionów przedmiotów, ścięto ponad 5 milionów drzew podczas gdy posadzono jedynie 4 miliony.

Infografikę i zwiastun zamieszczam poniżej.

Poprzedni artykułEkipa PlanetSide 2 zdradza plany na 2018
Następny artykułJuż w lutym zobaczymy pierwszy pokaz rozgrywki w strzelance Project X
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kinya Turbgroszka

Powiem uczciwie, że też jakoś dziwnie patrzyłam na te liczby. Jedyne co mogę powiedzieć to mowa jest o postaciach, a nie graczach, a jeden gracz może mieć kilka postaci. Ale i tak coś dziwnego tutaj jest…

Aniol

Bo Life is Feudal: MMO ma własnego launchera i można go odpalić bez steama? Tak samo każda inna gra która ma swojego launchera na steam chartsie ma bardzo małe wyniki. Po co sie męczyć z odpalaniem steama żeby odpalić grę? I jeśli na dodatek ma się inne hasła do steam i do gry? Poza tym często gry maja przeceny na swoje itemy/dodatki atrakcyjniejsze niż te ze steama.

Marek Szubert

Opłata za tworzenie nowej postaci po skasowaniu starej. Za taki „skok na kasę”, życzę bitbox glebę.

Kinya Turbgroszka

ŻE CO???? Słyszałam o tym, że trzeba zapłacić 36 złoty by móc opuścić wyspę startową, ale aby móc założyć kolejna postać?!

Marek Szubert

Znajomy zablokował się w skałach. Po kilku dniach pisania, bez odpowiedzi, do devsów, skasował postać. By założyć nową – opłata