Kilka miesięcy temu brytyjskie studio Automaton Games ujawniło, że pracuje nad nową taktyczną strzelanką o dużej skali, która prócz wersji typowo MMO z frakcjami i misjami, posiadać będzie także tryb Battle Royale na 400 osób.

Prace nad strzelanką trwają od 2015 roku i zgodnie z zapowiedzią, ma ona oferować bogaty system progresji postaci oraz inteligentny system misji. Jej akcja osadzono została w fotorealistycznym i dynamicznym środowisku, a na mapie o powierzchni 12 km x 12 km zagrać będzie mogło nawet tysiąc użytkowników i znajdą się na niej także lokacje społecznościowe, takie jak chociażby miasta z każdej z frakcji.

Zgodnie z wrześniowym komunikatem, gra ta oferować ma także tryb Battle Royale, gdzie rywalizować ze sobą będzie 400 graczy.

Nie za wiele wiadomo obecnie o tej produkcji, ale już niedługo poznać mamy więcej szczegółów. Na 17 lutego, podczas eventu PC Gamer Weekend, zaplanowano prezentację pierwszego zwiastuna, rozgrywki oraz „innych niespodzianek, których nie chcemy przegapić”.

Na razie gra ta zapowiada się jak nowa wersja PlanetSide 2. Nie wiem jak Wy, ale jestem ciekawa, co z tego wyniknie.

ŹRÓDŁOPC Games
Poprzedni artykułGracze Life is Feudal: MMO zabudowali jedynie 12% dostępnych terenów
Następny artykułH1Z1 likwiduje ENAS, poprawia granaty i ulepsza rozgrywkę