Studio Black Eye Games wprowadziło na serwery Gloria Victis, może niezbyt dużą, ale jakże ważną aktualizację, która ulepszyła silnik gry, co pozwoli na dalsze zmiany optymalizacyjne. Dodano także ponad 60 nowych wydarzeń, zbalansowano system palenia się budynków oraz naprawiono wiele błędów.

Ulepszony silnik gry pozwoli ekipie Gloria Victis na wdrożenie kolejnych zmian związanych z optymalizacja serwerów. I chociaż przed zmiana tą, przeprowadzono wiele wewnętrznych testów, to twórcy ostrzegają graczy, że zmiana ta może popsuć absolutnie przypadkowe rzeczy.

Oprócz tego do gry dodano ponad 60 nowych wydarzeń dla graczy na poziomach od 30 do 70, które znajdują się w miejscach łączących wszystkie nacje. Twórcy dodali także misje przejęcia flagi, ulepszania lokacji oraz wygrania oblężenia. Użytkowników rozwijających inżynierię, z pewnością ucieszy informacja, że za ulepszanie budynków otrzymywać się będzie teraz punkty doświadczenia dla tej linii rzemiosła.

Twórcy postanowili także zbalansować system palenia się budynków – podpalanie i gaszenie ma zając teraz znacznie mniej czas, chociaż nadal zależy od poziomu budynków.

Dodatkowo dodano tłumaczenia w języku chiński, możliwość wyłączenia widoczności misji oraz zdarzeń na mapie, a także zwiększono nagrody za wydarzenie „Kampania kontratakuje„.

Niestety, nadal nie wiadomo, kiedy w Gloria Victis będzie można zagrać żeńskimi postaciami.

ŹRÓDŁOBlack Eye Games
Poprzedni artykułPolski Out of Reach: Pirate Survival wprowadza wiele usprawnień, szykuje się do premiery
Następny artykułPlanetSide 2 uderza miłością, serduszkami i różem…