Na serwer testowy H1Z1 trafiły w ostatnim czasie spore zmiany. Twórcy tego Battle Royala dodali funkcję umożliwiająca wybór obszaru startowego, ulepszyli zrzuty, wprowadzili kilka zmian w balansie broni oraz ulepszyli rozgrywkę. Trwają prace także nad ulepszeniem rankingów. W grze pojawić się mają także skrzynki z nagrodami za zajęcie pierwszego miejsca w meczu.

Zmiany te zostały przyjęte bardzo pozytywnie przez społeczność gry. Okazuje się jednak, że to nie wszystko.

H1Z1 ulepsza system rankingów, balansuje bronie, dodaje nowe animacje

W trakcie turnieju Royalty Showdown, ekipa H1Z1 ujawniła plany związane ze zmianą w progresji konta.

Twórcy H1Z1 chcą obecnie nieco poeksperymentować z szybkością levelowania kont, z ilością nagród jaką otrzymują gracze. W przyszłości, do gry ma zostać dodany system prestiż dla kont, które osiągnęły już maksymalny poziom. Zanim jednak to się stanie, ekipa H1Z1 chce upewnić się, że podstawowa progresja konta jest odpowiednio dopracowana, a to oznacza wprowadzenie dość dużej zmiany.

Wraz z najbliższą aktualizacją H1Z1, która trafi na serwery Live najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, nie tylko zakończony zostanie Pre-Sezon 7, ale i nastąpi całkowite wyzerowanie progresji na koncie. Dotychczasowe statystyki oraz rankingi pozostaną bez zmian, ale wszystkie konta graczy H1Z1 wrócą do poziomu 1.

Twórcy gry maja w planach znacznie ulepszyć system progresji, ale aby móc to zrobić muszą wyzerować progresje kont, tak aby zebrać więcej informacji o nowym systemie.

Nowy system progresji kont w H1Z1 ma być znacznie płynniejszy, wbicie maksymalnego poziomu powinno zająć mniej czasu, a do tego nagrody za poziomy przyznawane będą za zdobycie każdego kolejnego poziomu, a nie tak jak dotychczas co pięć leveli. Oznacza to, że wszyscy gracze H1Z1 po raz kolejny będą mogli zdobyć mnóstwo nagród za levelowanie swoich kont.

I jak Wam się podoba ten pomysł?

A tymczasem zwycięzcą turnieju Royalty Showdown w regionie Europa został Sensei_ata. Niestety, podczas turnieju wyłapano także kilku oszustów, którzy na miejscu zostali zbanowani przez ekipą H1Z1.

PRZEZKacper P.
ŹRÓDŁODBG
Poprzedni artykułEpic Games ulepsza system budowania w Fortnite
Następny artykułJust Survive ulepsza system konstrukcji, balansuje rajdy, zdradza szczegóły na przyszłość