Styczniowa aktualizacja Dark and Light, która wprowadziła do gry mobilne fortece, okazała się nieco pechowa. Wiele problemów z tą niezbyt chyba dokładnie przetestowaną funkcją spowodowało jej wycofanie (rollback) oraz ponowne wprowadzenie kilka dni później. Niestety, od tego czasu do sandboxu Dark and Light nie dodano żadnych większych nowości, a i te zapowiadane na luty zostały opóźnione.

W ostatnich komunikatach studia Snail Games, możemy przeczytać, że błędy wynikłe po wprowadzeniu mobilnych fortecy związane są z rozwojem kilku nowych systemów, a aby nie dopuścić do aż takich problemów, twórcy postanowili opóźnić wszelkie nowości.

W lutym oraz marcu ekipa Dark and Light koncentruje się na naprawie wielu błędów obecnych w grze oraz optymalizacji zawartości. Na połowę marca zaplanowano nowy event, a na 29 marca aktualizację, która doda kolejną lokację: Air Temple.

Tak jak i w przypadku innych dodawanych wcześniej nowości, także i w tym miejscu gracze będą mogli odkryć wiele tajemnic, napotkać nowych przeciwników oraz wytworzyć unikalne przedmioty.

ŹRÓDŁOSnail Games
Poprzedni artykułEkipa PlanetSide 2 planuje ulepszyć system konstrukcji
Następny artykułEkipa Fortnite: Ratowanie Świata o plecaku odrzutowym, kosmetykach i innych usprawnieniach