Już za kilka dni Prima-Aprilis, więc warto abyście o tym pamiętali, szczególnie gdy studia tworzące gry sieciowe rozpoczną żarty i różnego rodzaju szalone wydarzenia związane z tym dniem. W The Elder Scrolls Online takie wydarzenie startuje już dzisiaj.

Tesli chcecie wziąc udział w The Jester Festival, to musicie udać się do namiotów ulokowanych poza murami miast Ebonheart, Vulkhel Guard oraz Daggerfall. Po przybyciu w to miejsce, rozpocznijcie rozmowę z jednym z trzech błaznów przebranych za Jorunn the Skald-King, Queen Ayrenn lub High King Emeric. Otrzymacie od niego misję „The Jester Festival”, za którą otrzymacie potężny artefakt w postaci Psikusowego Ciasta. Po jego spożyciu otrzymacie 100% buffa do XP na dwie kolejne godziny!

Ale to nie koniec, bo każdego dnia możecie zagadać do każdego z błaznów i otrzymać od każdego dzienne zadanie, za wykonanie których dostaniecie Jester Festival Box. Po otworzeniu nagrody macie szansę na otrzymanie takich rzeczy jak chociażby unikalne memento, przedmioty do domu oraz zabawne rzeczy do konsumpcji.

Prócz tego do zdobycia jest kilka unikalnych osiągnięć związanych z tym wydarzenia, a do tego od Heraldy Garscroft – Achievement Vendor, zakupić można drzewa związane z tym wydarzeniem.

Kto się loguje? Bo ja powiem uczciwie, że niedawno wróciłam do tej gry 🙂

ŹRÓDŁOZeniMax
Poprzedni artykułTrzej Pustakierowie oraz Króliczy Najeźdźca przybywają do Fortnite Ratowanie Świata
Następny artykułWyspy tworzone przez graczy w Worlds Adrift
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Rozważam powrót 🙂 ale mam jeszcze ze trzy gry do których chciałam wrócić 😀

Biurokrata

A XP z buffa to nie przepada przypadkiem ? (Taki psikus ?)