Studio Novaquark rozpoczęło wczoraj sprzedaż „Supporter Pack” dla tworzonego przez nich sci-fi MMO Dual Universe. I chociaż udana kampania na Kickstarter zapewniła temu francuskiemu studiu fundusze, to pakiety te mają pomóc w dalszym w finansowaniu rozwoju tej gry.

Pakiety te można zakupić na oficjalnej stronie Dual Universe i ich ceny wahają się od 60Euro do 180Euro. Pakiet brązowy i srebrny zapewnia automatyczny dostęp do alpha testów, podczas gdy przy najdroższym pakiecie można będzie wziąć udział w pre-alpha testach.

Warto zauważyć, że po premierze gry, użytkownicy będą mogli zalogować się do niej po opłaceniu subskrypcji. Jeśli więc nie macie ochoty płacić za alpha i beta testy, to można wstrzymać się z zakupem do tego czasu.

Oprócz tego twórcy Dual Universe chcąc upewnić graczy, że słuchają ich opinii, uruchomili tablicę Trello, gdzie można śledzić sugestie przez nich dane i czy ewentualnie zostaną dodane do gry.

O mechanice obrony terytoriów w Dual Universe

Studio podkreśla, że tablica ta to nie RoadMap dla gry, to jednak zawiera kilka funkcji, które moga pojawić sie w finalnej wersji produkcji. Wśród nich jest na przykład międzyplanetarna mapa, radio, wsparcie dla 4K, możliwość zmutowania gracza na czacie, windy i kilka innych rzeczy.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje motocyklisytę, nowy tryb i naprawia błędy
Następny artykułRevelation Online świętuje pierwszą rocznicę, rozdaje liczne nagrody