Darmowy tryb Battle Foyale do Fortnite przyciągnął całą rzeszę fanów, a ich liczba stale wzrasta. Rozgrywka jest niesamowicie zabawna, a Epic Games co tydzień wprowadza jakieś nowości, które potrafią zaskoczyć, a przy tym jej nie zepsuć.

Dużym plusem jest także brak znienawidzonych lootboxów z losowymi nagrodami, ale możliwość bezpośredniego zakupu wybranych przez graczy skórek oraz emotek. Epic Games oferuje także promocje podczas których można zdobyć darmowe skórki, jak chociażby za posiadanie PlayStation Plus, czy też ostatnio w pakiecie z Twitch Prime.

Już niedługo gracze będą w stanie zdobyć, a raczej zakupić i to w bardzo okazyjnej cenie, kolejną skórkę: Rogue Agent Outfit.

Po dzisiejszym restarcie sklepu z przedmiotami w Fortnite Battle Royale, przez krótki moment w można było obejrzeć Battle Royale Starter Pack. Jego zdjęcie pojawiło się w zakładce sklep, obok pakietów z V-dolcami.

Wygląda na to, że już niedługo gracze będą mogli zakupić w bardzo promocyjnej cenie 4,99$ (15PLN?) pakiet, w skład którego wchodzą:

  • 600 V-dolców
  • Rogue Agent Outfit
  • Catalyst Back Bling (plecak)

Pakiet nie jest obecnie dostępny, ale prawdopodobnie udostępniony zostanie graczom w najbliższych dniach.

Poinformuję Was, jak tylko będzie wiadomo coś więcej na ten temat.