Studio Pearl Abyss opublikowało pierwszy zwiastun nowego regionu w swojej  flagowej produkcji Black Desert OnlineDrieghan, czyli Ziemia Smoków. Obszar ten trafi na serwery koreańskiej wersji Black Desert Online już 8 marca.

Region ten otoczony jest wysokimi górami oraz skałami i położony jest na wschód od Kamasylvia.  Różnica w położeniu sprawia, że będzie on wyglądał zupełnie inaczej niż pozostałe części świata w Black Desert Online. Stolicą Drieghan jest Duvencrune, miasto położone na wysokiej górze, gdzie gracze podziwiać będą mogli liczne wodospady oraz strome klify.

Gracze Black Desert Online otrzymają dostęp do trzech nowych lokacji do grindowania: Sherekhan’s Grave, Red Wolf Village oraz Tshira Ruins. Polecany poziom dla pierwszej z nich to 60 level postaci i 230 AP. Red Wolf Village to miejsce przeznaczone dla graczy na poziomie 59 i wyżej, natomiast rekomendowany poziom w Tshira Ruins zależeć będzie od przeciwników z jakimi będą chcieli walczyć gracze – minimalny to 57, ale sa i miejsca dla postaci z poziomu 60 i 220AP.

W regionie tym pojawi się także nowy boss – Gamod, The Red Dragon.

Niestety na razie nie wiadomo, kiedy obszar ten wprowadzony zostanie do zachodniej wersji Black Desert Online.

Poprzedni artykułFortnite wprowadza Pakiet Startowy dla Battle Royale
Następny artykułConan Exiles dodaje world bossy, uprawę roślin oraz Czystkę