Kilkanaście miesięcy po tym jak Conan Exiles zadebiutował we wczesnym dostępie na Steam, studio Funcom szykuje się do premiery tej gry zaplanowanej na 8 maja. Oznacza to, że już za trzy tygodnie Conan Exiles stanie się pełnoprawna produkcją, która – miejmy nadzieję, podbije serca wielu graczy.

Światowa premiera Conan Exiles to nie tylko debiut tej gry na platformie PlayStation 4, ale i wiele nowości oraz zmiany, które mają znacznie ulepszyć rozgrywkę. Gracze odkryć będą mogli nowe obszary: wypełniona tajemnicami dżunglę oraz ukrytą świątynię, do której wejście ukryte zostało w wulkanie. Oprócz tego, do gry zawita system Czystki, czyli ataku przeciwników NPC na bazy tworzone przez graczy, a także zupełnie nowy system walki, który wygląda naprawdę rewelacyjnie. To tylko kilka z nowości, jakie dodane pojawią się w Conan Exiles w dniu premiery – o innych możecie poczytać tutaj.

Jeśli do tej pory nie byliście pewni czy warto zainwestować w Conan Exiles, to może przekona Was najnowszy zwiastun tej produkcji, który wygląda naprawdę obłędnie.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam zamiar pograć w Conan Exiles, więc ręka do góry jeśli chcecie dołączyć. Powiem uczciwie, że z racji tego iż uwielbiam zwiedzać i odkrywać, to preferuję serwer PvE, ale jesli zebrałaby się ciekawa ekipa to zagrałabym nawet na PvP. Dajcie znać w komentarzach 🙂

ŹRÓDŁOFuncom
Poprzedni artykułPantropy zebrało fundusze na Kickstarter
Następny artykułMapleStory 2 w końcu trafi na Zachód – i to szybciej niż myślicie
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hary0n

Ach Kinya Turbogroszka, pewnie się powtarzam, ale jakimś cudem Conan ciągle mnie zawodzi. To cudowna gra! Mimo tego ciężko jej wybaczyć (jak ostatnio) np. Zniknięcie postaci z servera po tygodniu gry. Bez wipe, dla jasności.
Mimo tego może tak bym kiedyś wstąpił raz jeszcze.
Kusi, ale czy warto? :/

Agoidd

Posiadam grę więc chętnie ale na serwerze PvE

Kinya Turbgroszka

no ja właśnie serwer PvE 🙂

Vuko4000

Ja już mam Pre-ordera na PS4 zapraszam do wspólnego grania PSN ID: Vuko4000. Conan Hyborian Adventures to była gra.

Michał Szymański

Pewnie też wrócę do gry po 8 maja i również wolę serwery PVE 🙂

o jak fajnie 🙂

Aniol

No to po 8 maja się spotkamy na serwerze PvE, tylko warto wiedzieć na którym 😀

Hary0n

No no, dajcie znać na którym serwerze będziecie grać proszę, ten zwiastun wygląda na warty małego powrotu.