Kilkanaście miesięcy po tym jak Conan Exiles zadebiutował we wczesnym dostępie na Steam, studio Funcom szykuje się do premiery tej gry zaplanowanej na 8 maja. Oznacza to, że już za trzy tygodnie Conan Exiles stanie się pełnoprawna produkcją, która – miejmy nadzieję, podbije serca wielu graczy.

Światowa premiera Conan Exiles to nie tylko debiut tej gry na platformie PlayStation 4, ale i wiele nowości oraz zmiany, które mają znacznie ulepszyć rozgrywkę. Gracze odkryć będą mogli nowe obszary: wypełniona tajemnicami dżunglę oraz ukrytą świątynię, do której wejście ukryte zostało w wulkanie. Oprócz tego, do gry zawita system Czystki, czyli ataku przeciwników NPC na bazy tworzone przez graczy, a także zupełnie nowy system walki, który wygląda naprawdę rewelacyjnie. To tylko kilka z nowości, jakie dodane pojawią się w Conan Exiles w dniu premiery – o innych możecie poczytać tutaj.

Jeśli do tej pory nie byliście pewni czy warto zainwestować w Conan Exiles, to może przekona Was najnowszy zwiastun tej produkcji, który wygląda naprawdę obłędnie.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam zamiar pograć w Conan Exiles, więc ręka do góry jeśli chcecie dołączyć. Powiem uczciwie, że z racji tego iż uwielbiam zwiedzać i odkrywać, to preferuję serwer PvE, ale jesli zebrałaby się ciekawa ekipa to zagrałabym nawet na PvP. Dajcie znać w komentarzach 🙂

8 KOMENTARZE

  1. Ach Kinya Turbogroszka, pewnie się powtarzam, ale jakimś cudem Conan ciągle mnie zawodzi. To cudowna gra! Mimo tego ciężko jej wybaczyć (jak ostatnio) np. Zniknięcie postaci z servera po tygodniu gry. Bez wipe, dla jasności.
    Mimo tego może tak bym kiedyś wstąpił raz jeszcze.
    Kusi, ale czy warto? :/

  2. Ja już mam Pre-ordera na PS4 zapraszam do wspólnego grania PSN ID: Vuko4000. Conan Hyborian Adventures to była gra.

Comments are closed.