Kilka tygodni temu, zaraz po pojawieniu się na niebie Fortnite czegoś co przypomina kometę, zaczęły się spekulacje związane z meteorytem, który to ma spaść na mapę na koniec sezonu 3 w Battle Royale.

Tajemniczy obiekt na niebie stopniowo się powiększa, a gracze po przeanalizowaniu jego możliwej trajektorii lotu, doszli do wniosku iż może on uderzyć właśnie w dodane w lutym Wykrzywione Wieże. Oczywiście nie trzeba było czekać długo na „odpowiedź” Epic Games – może nie do końca bezpośrednią, ale po kilku dniach na wzgórzach w okolicach miasta pojawiły się lokacje z lunetami skierowanymi w kierunku obiektu.

Gracze zauważyli także, że niektóre z głównych elementów Karnetu Bojowego na Sezon 3 związane są z kosmosem, a do tego twórcy wprowadzili kilka strojów związanych z astronautami. To wszystko popiera teorie, że rzeczywiście meteor może spaść i zmienić wygląd mapy w Fortnite Battle Royale.

Kolejne dni przyniosły coraz więcej efektów, w tym coś co wyglądało jak odrywające się od komety fragmenty spalające się w atmosferze. Wiele osób twierdziło także, że patrząc na ten obiekt można usłyszeć dziwne dźwięki…

Po dodaniu kolejnych misji fabularnych w Fortnite Ratowanie Świata, a w szczególności po słowach kolegi Larsa o tym „iż nie jesteśmy sami”, pojawiły się spekulacje związane z kosmitami. Może to nie kometa/ meteor lecący w stronę Wykrzywionych Wież, ale statek kosmiczny?

I po raz kolejny Epic Games nie zawiódł. Kilka dni później na dachach wieżowców w Wykrzywionych Wieżach pojawiły się sceny, które kojarzyć się mogą z filmem Dzień Niepodległości (kto oglądał?): znaki wskazujące na to, iż gracze Fortnite Battle Royale z niecierpliwością oczekują na przybycie obcych.

Ostatnia aktualizacja gry, przyniosła natomiast kolejne niespodzianki: telewizory nadające sygnały alarmowe. Oczywiście sygnały te zostały szybko rozszyfrowane przez graczy i można je przetłumaczyć jako: „Oni nie chcą abyśmy wie…

Od wczoraj, poruszanie się po mapie Fortnite Battle Royale stało się jeszcze bardziej niebezpieczne. Teraz gracze muszą wypatrywać nie tylko przeciwników, ale i spadających z nieba meteorytów…

Jak wiadomo, Sezon 3 w Fortnite Battle Royale kończy się już 30 kwietnia. Na razie nie wiele wiadomo o kolejnym sezonie, ale możemy się domyślać iż będzie on mieć coś wspólnego z superbohaterami. Sugeruje to chociażby pierwsza grafika z Sezonu 4, którą ujawnił Epic Games. Są też przecieki ze studia mówiące o tym, że Wykrzywione Wieże zostaną w ostatnim momencie uratowane właśnie przez Superbohaterów, ale zamiast tego meteor trafi w Stęchły Skład…

Już za kilka dni – a może i nieco szybciej, przekonamy się, która z teorii była prawdziwa. Jedno wiemy na pewno: nadciąga coś wielkiego!

A Wy co o tym myślicie i jak podoba Wam się hype wokół tajemniczego obiektu na niebie  budowany przez Epic Games?

Poprzedni artykułOsiris: New Dawn zaskakuje testowymi przygodami
Następny artykułTryb Battle Royale zawita nawet do MapleStory 2!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Belgron

Powiadają, że zawsze poprzedza ich kometa.

Kinya Turbgroszka

Riddick!