W piątkowy wieczór studio Epic Games zamieściło krótki materiał filmowy dotyczący zakończonego trybu Solo-Starcie Siłaczy, jaki i wspomniało o tym, iż już niedługo gracze Fortnite usłyszą nieco więcej na temat planów związanych z rozgrywkami rankingowymi.

Nadszedł poniedziałek i wychodzi na to, że fani Fortnite Battle Royale mogą rozpocząć przygotowania do nadciągających turniejów, bo wartość siedzenia w bojowym busie znacznie wzrosła.

Twórcy Fortnite Battle Royale ogłosili właśnie, że w sezonie 2018-2019 planują przeznaczyć sto milionów dolarów (100.000.000$!!!) na pule nagród w licznych turniejach. Tyle, że prócz stawiania na rywalizację, studio Epic Games chce dotrzeć do jak największego grona graczy i skupić się na radości płynącej z gry, jak i oglądania zmagań.

Od premiery Fortnite: Battle Royale przyglądaliśmy się, jak społeczność z coraz większą pasją rywalizowała w naszej grze. Teraz nadszedł czas, abyśmy w końcu przestali się przyglądać i zaczęli działać: chcemy sprawić, aby każdy z was miał motywację do walki z najlepszymi.

Wygląda na to, że w planach studia Epic Games jest, by każdy użytkownik Fortnite Battle Royale, miał szansę stanąć w szranki i zaprezentować swoje umiejętności 😀

W najbliższych dniach i tygodniach poznamy nieco więcej szczegółów dotyczących formatu tej rywalizacji, jak i platform sprzętowych, które będą mogły brać udział w rozgrywkach.

I jak Wam się podoba ta informacja? Czy i Wy macie już gotową ekipę do zmagań? Jesli nie to dołączcie do grupy Fortnite Battle Royale Polska na Facebooku gdzie w spokoju możecie podyskutować na tematy związane z tą grą, jak i Fortnite – Szukam Graczy, gdzie znajdziecie osoby do Waszych przyszłych drużyn. Nie zapomnijcie też o naszym Dicordzie: Battle Royale Polska, gdzie możecie nie tylko znaleźć osoby do gry, ale i na bieżąco sprawdzić Wasze statystyki.

ŹRÓDŁOEpic Games
Poprzedni artykułIstny hardcore, czyli nasze początki w Conan Exiles
Następny artykułPonad sześćset stworzeń do oswojenia w Bless Online!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub Gierek

Fajne tylko niepotrzebnie wspominają o płynności i frajdy z gry jak sie ma 30 fps i śmietniki wyglądaja jak ludzie