Premiera Conan Exiles już za kilka dni – 8 maja, więc nie ma co się dziwić, że pojawiły się nowe zwiastuny tego survivala. Tym razem w pokrętnie zabawny sposób ekipa studia Funcom, pokazuje nam zmagania Conana Barbarzyńcy w naszym świecie.

Eksperyment myślowy: co by się stało gdybyśmy umieścili Conan Barbarzyńcę w naszym, prawdziwym świecie? Czy udało by mu się przetrwać?

Okazuje się, że nawet dla Conana był to dość trudny eksperyment:

Znalazłem książkę dziesięć razy bardziej diaboliczną od Necronomicon lub zwojów Skelosa… Nazywa się Instrukcja Montażu.

Ponadto na ostatnim streamie ekipa Conan Exiles zaprezentowała zawartość edycji kolekcjonerskiej. Za cenę 79$ gracze otrzymają dostęp do gry, ścieżki dźwiękowe z tego survivala, jak i Age of Conan, komiks oraz książkę ze rysunkami koncepcyjnymi, mapę Ziem Wygnańców, kody na cyfrowe komiksy i książki, a także statuetkę Conana Barbarzyńcy. Trzeba powiedzieć, że dość interesująca oferta 🙂

 

Nie wiem jak Wy, ale ja zacznę grać w Conan Exiles dopiero nazajutrz po premierze – 9 maja. Oczywiście szykuję się na zabawę na serwerze PvE, gdyż chcę pozwiedzać ten świat fantasy. Poza tym, znając życie, w dniu premiery będzie za dużo zamieszania z serwerami. W dniu premiery podam Wam na którym serwerze, więc jeśli ktoś chce się dołączyć, to serdecznie zapraszam.

Poprzedni artykułTworzony od wielu lat survival Vantage, w końcu zawita na Steam
Następny artykułTo jest już koniec…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

No i namówiłaś 🙂 To będzie moja pierwsza gra survivalowa. Mam nadzieję, że spełni oczekiwania. Po lekkim znużeniu standardowymi RPG MMO’sami to może być interesująca odmiana.