Premiera Conan Exiles już za kilka dni – 8 maja, więc nie ma co się dziwić, że pojawiły się nowe zwiastuny tego survivala. Tym razem w pokrętnie zabawny sposób ekipa studia Funcom, pokazuje nam zmagania Conana Barbarzyńcy w naszym świecie.

Eksperyment myślowy: co by się stało gdybyśmy umieścili Conan Barbarzyńcę w naszym, prawdziwym świecie? Czy udało by mu się przetrwać?

Okazuje się, że nawet dla Conana był to dość trudny eksperyment:

Znalazłem książkę dziesięć razy bardziej diaboliczną od Necronomicon lub zwojów Skelosa… Nazywa się Instrukcja Montażu.

Ponadto na ostatnim streamie ekipa Conan Exiles zaprezentowała zawartość edycji kolekcjonerskiej. Za cenę 79$ gracze otrzymają dostęp do gry, ścieżki dźwiękowe z tego survivala, jak i Age of Conan, komiks oraz książkę ze rysunkami koncepcyjnymi, mapę Ziem Wygnańców, kody na cyfrowe komiksy i książki, a także statuetkę Conana Barbarzyńcy. Trzeba powiedzieć, że dość interesująca oferta 🙂

 

Nie wiem jak Wy, ale ja zacznę grać w Conan Exiles dopiero nazajutrz po premierze – 9 maja. Oczywiście szykuję się na zabawę na serwerze PvE, gdyż chcę pozwiedzać ten świat fantasy. Poza tym, znając życie, w dniu premiery będzie za dużo zamieszania z serwerami. W dniu premiery podam Wam na którym serwerze, więc jeśli ktoś chce się dołączyć, to serdecznie zapraszam.

1 KOMENTARZ

  1. No i namówiłaś 🙂 To będzie moja pierwsza gra survivalowa. Mam nadzieję, że spełni oczekiwania. Po lekkim znużeniu standardowymi RPG MMO’sami to może być interesująca odmiana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here