Czwartkowa mini-aktualizacja H1Z1 ponownie wprowadziła restrykcje w wysokości ping w regionach, a także naprawiła kilka błędów. Weekend natomiast, to możliwość rozegrania meczy w trybie Strzelby i Snajperki.

Uruchamiane ostatnio tryby Arcade w H1Z1 cieszą się dość duża popularnością wśród fanów tej produkcji. Tym bardziej, że podczas każdego takiego trybu do zdobycia są atrakcyjne nagrody.

W ten weekend możecie wziąć udział w trybie Strzelby i Snajperki przeznaczonym do rozgrywek Duo. Ale to nie wszystko, bo opierając się na opiniach graczy, developerzy włączyli także możliwość podnoszenia powalonych sojuszników.

W tym tygodniu do zdobycie jest skórka na snajperkę: Green Camo. Wystarczy, że używając snajperek zlikwidujecie 10 przeciwników w trybie Strzelby i Snajperki, i skórka jest Wasza.

Prócz tego, osoby lubiące świecidełka, mogą w ten weekend zakupić w H1Z1 animowaną skórkę Soulfire Riot Shotgun. Skórkę te kupić będzie można do 21 maja, do godziny 19:00 i kosztuje jedyne 9,99$.

I mam  takie pytanie do Was – co sądzicie o ostatnim pomyśle studia Daybreak Games o bezpośredniej sprzedaży skórek? Podoba Wam się, czy wolicie jednak lockboxy z szansą na losowe nagrody?

Poprzedni artykułIslands of Nyne w czerwcu zadebiutuje na Steam Early Access
Następny artykułPrzepiękne i klimatyczne zrzuty ekranu z survivala SCUM
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
SUPERskorka

Ta super skórki za 9,99$ szkoda ze są zbugowane i połowa osób nie może ich kupić :))) Klikasz chcesz kupic dziękują CI za zakup hajs masz i nie mozesz juz sprobowac drugi raz :)))