Gracze MMO, którzy lubią eksplorację, budowanie i sci-fi z pewnością doskonale pamiętają No Man’s Sky i zamieszanie wokół tej gry. Wielu z nas z niecierpliwością oczekiwało na premierę tej gry, a na koniec spotkało nas wszystkich wielkie rozczarowanie.

Po premierze okazało się bowiem, że gra ta absolutnie nie przypomina tej, którą widzieliśmy na zwiastunach, a do tego zamiast zapowiadanego świata wieloosobowego, otrzymaliśmy po prostu tytuł singleplayer. Na studio Hello Games wylało się wiadro żali, a do tego brytyjska organizacja zajmująca się standardem reklam, przeprowadziła śledztwo związane z nieuczciwymi praktykami marketingowymi. Głównym zarzutem wówczas, było właśnie brak szeroko reklamowanego przez twórców, trybu multiplayer w No Man’s Sky.

Oczywiście, prócz braku trybu wieloosobowego, były także i inne problemy oraz niejasności związane z tą grą. Co by nie mówić, premiera była koszmarna, a recenzje druzgoczące.

Jednak kolejne darmowe aktualizacje No Man’s Sky powoli przekonywały do gry zawiedzionych fanów, a teraz okazuje się, że już niedługo dodany zostanie także i prawdziwy tryb multiplayer.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Seana Murraya podczas programu Inside Xbox, już w lipcu do gry dodana zostanie sporych rozmiarów aktualizacja, a w wraz z nią prawdziwy tryb wieloosobowy. Nowe elementy, mają nie tylko pozwolić znajomym na wspólna rozgrywkę, ale i na bardziej agresywny tryb PvP w No Man’s Sky.

 

Aktualizacja ta trafić ma na serwery PC dopiero 24 lipca, więc osoby wyczekujące na tryb multiplayer w No Man’s Sky muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. W tym samym dniu tytuł zadebiutuje także na platformie Xbox One.

Poprzedni artykułJust Survive zdradza plany na przyszłość i likwiduje płatne skrzynki
Następny artykułFortnite Battle Royale trafi niedługo na Androida, wprowadza czat głosowy