Kolejny rozdział w historii The Elder Scrolls Online – Summerset, udostępniony został już graczom na PC i Mac. Od wczoraj gracze TESO mogą podróżować na zamieszkane przez elfy wyspy Summerset i rozwiązywać tamtejsze tajemnice.

Królowa Ayrenn otworzyła granice Wyspy Summerset dla wszystkich, ale starożytni wrogowie oraz ciemne siły daedryczne, mają nieco inne plany względem tej wyspy i jej mieszkańców.
Zbierz swoich sojuszników, odkryj ten raj nie mający równych w swoim pięknie i starożytnej historii, oraz przygotuj się do walki o serce i duszę Summerset – a ostatecznie, także i o Tamriel.

Jeśli do tej pory nie zakupiliście w pre-orderze ESO: Summerset, to macie jeszcze szansę. Oficjalna premiera tego dodatku zapowiedziana została na 5 czerwca, więc zakupienie Summerset w przedsprzedaży gwarantuje Wam otrzymanie nie tylko unikalnego wierzchowca, kostiumu, petów i innych prezentów, ale i darmową kopię rozszerzenia Morrowind – oczywiście, pod warunkiem, że jeszcze nie posiadacie tego rozdziału. ESO: Summerset możecie zakupić TUTAJ.

Wielkie zmiany w ESO: dzienne nagrody, giftowanie, zmienione umiejetnmości

A tymczasem obejrzycie najnowszy zwiastun The Elder Scrolls Online: Summerset.

 

 

 

Poprzedni artykułRuszają otwarte beta testy H1Z1 na PS4!
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje dwa nowe tryby okresowe oraz plecaki odrzutowe
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
StarAsh

Skąd to info o darmowym Morrowindzie? Nie widzę takiej informacji ani przy zwykłej, ani przy kolekcjonerskiej wersji tego dodatku.

Kinya Turbgroszka

Pisze żółtymi literami zaraz jak klikniesz w link:

Last chance: Pre-purchase
The Elder Scrolls Online: Summerset digitally to receive immediate access to the full base game and the Nightmare Senche Mount, plus get a bonus copy of the Morrowind Chapter for a limited time*
*The Morrowind Chapter is included with a digital pre-purchase of The Elder Scrolls Online: Summerset, The Elder Scrolls Online: Summerset Digital Collector’s Edition, The Elder Scrolls Online: Summerset Upgrade, and The Elder Scrolls Online: Summerset Digital Collector’s Edition Upgrade. Note that this offer is only valid for players who do not already own the Morrowind Chapter. Offer available until June 12, 2018 at 11:59 p.m. EDT.

JXRaiv

Pochwalę się pierwszymi fotkami w 360° z ESO:
https://kuula.co/post/7P7V4 – Direnni Abyssal Geyser, Summerset, Summerset Isles
https://kuula.co/post/7P7CB – Gryphon Aerie, Summerset, Summerset Isles
https://kuula.co/post/7P7CS – Widok na Shimmerene, Summerset, Summerset Isles
https://kuula.co/post/7P7Cz – Alinor, Summerset, Summerset Isles
Oraz pierwszą Wirtualną Wycieczką z domu, który bardzo mi się spodobał:
https://roundme.com/tour/273510/view/839134

StarAsh

Faktycznie, przeoczyłem. Dzięki Kinya.

Łukasz Leśniewski

Świetna rzecz! Mogę je wykorzystać w polskich profilach ESO? 😉

JXRaiv

Hej. Jasne, tylko dodaj proszę link do mojego postu na Reddicie: https://www.reddit.com/r/elderscrollsonline/comments/86qac1/media_the_elder_scrolls_online_in_360/ oraz mój Discord: JXRaiv#2261 w razie gdyby ktoś był zainteresowany kontaktem/dodaniem mnie do znajomych i zamówieniem fotek/wirtualnej wycieczki. 😉

Łukasz Leśniewski

A da się z Tobą skontaktować mailowo? 😉

JXRaiv

Tak, najłatwiej będzie na: jxraiv@gmail.com