Kolejny rozdział w historii The Elder Scrolls Online – Summerset, udostępniony został już graczom na PC i Mac. Od wczoraj gracze TESO mogą podróżować na zamieszkane przez elfy wyspy Summerset i rozwiązywać tamtejsze tajemnice.

Królowa Ayrenn otworzyła granice Wyspy Summerset dla wszystkich, ale starożytni wrogowie oraz ciemne siły daedryczne, mają nieco inne plany względem tej wyspy i jej mieszkańców.
Zbierz swoich sojuszników, odkryj ten raj nie mający równych w swoim pięknie i starożytnej historii, oraz przygotuj się do walki o serce i duszę Summerset – a ostatecznie, także i o Tamriel.

Jeśli do tej pory nie zakupiliście w pre-orderze ESO: Summerset, to macie jeszcze szansę. Oficjalna premiera tego dodatku zapowiedziana została na 5 czerwca, więc zakupienie Summerset w przedsprzedaży gwarantuje Wam otrzymanie nie tylko unikalnego wierzchowca, kostiumu, petów i innych prezentów, ale i darmową kopię rozszerzenia Morrowind – oczywiście, pod warunkiem, że jeszcze nie posiadacie tego rozdziału. ESO: Summerset możecie zakupić TUTAJ.

Wielkie zmiany w ESO: dzienne nagrody, giftowanie, zmienione umiejetnmości

A tymczasem obejrzycie najnowszy zwiastun The Elder Scrolls Online: Summerset.