Przygotujcie sie na niezłą jazdę, gdyż Epic Games we współpracy ze studiem Marvel, juz jutro uruchomi nowy tryb okresowy, który będzie bezprecedensowym crossoverem pomiędzy Avengers: Infinity War oraz Fortnite Battle Royale!

Rękawica Nieskończoności – bo tak zwać się będzie ten tryb, ma się praktycznie nie różnić od normalnego trybu Battle Royale: 100 graczy zleci na mapę tylko jeden z nich będzie mógł wygrać.Jest jednak tylko jedno małe „ale”…

Tym razem, do dyspozycji graczy oddana zostanie także rękawica Thanosa ze wszystkim kamieniami Nieskończoności: czasu, umysłu, duszy, rzeczywistości, mocy oraz przestrzeni.

To co jednak najważniejsze, to fakt, iż tylko jedna Rękawica Nieskończoności pojawi się na mapie!

Osoba, która znajdzie ten artefakt, zamieni się w Thanosa i posiądzie niebywałe moce, jakie znamy z filmu Avengers: Infinity War. Możemy jedynie się domyślać, że farciarz ten stanie się praktycznie nie do pokonania…

Co ciekawe, to okazuje się, że propozycja crossoveru pomiędzy uniwersum Marvela, a Fortnite, wyszła od strony twórców filmu. Reżyserzy filmu – Joe i Anthiny Russo, są zapalonymi graczami Fortnite, więc wpadli na pomysł aby zrobić coś wspólnie z twórcami gry. W tym celu skontaktowali się z Donaldem Mustard, dyrektorem kreatywnym Epic Games, i wspólnie zaczęli wymyślać różnego rodzaju propozycje związane z crossoverem.

Było to bardzo ważne, że cokolwiek zrobimy, musi to być super autentyczne zarówno dla Fortnite, jak i Avengers: Infinity War, i powinno być czymś, co zadowoliłoby fanów obu produkcji. Godzinę później mieliśmy stworzone podstawy niesamowitego trybu ograniczonego i nasz zespół od razu przystąpił do prac.

Niestety, jeśli macie nadzieję, że skórki nawiązujące do bohaterów Marvela mogą pojawić się w sklepie Fortnite Battle Royale, to muszę Was rozczarować. Zgodnie z informacją podaną przez Nathana Mooneya Epic Games, studio to nie ma planów na wprowadzenie takich skórek do gry.

I co sądzicie o pomyśle wprowadzenia Thanosa do trybu Battle Royale?

ŹRÓDŁOEW
Poprzedni artykułPremiera Conan Exiles: oto jakie serwery będziecie mieć do wyboru
Następny artykułZderzenie światów w Fortnite Battle Royale: Rękawica Nieskończoności
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Drake84pl

A ja się pytam co z tego będzie miało „ratowanie”świata”? pewnie nic 🙁

Rafał Morawiec

Jak zwykle 🙁