Dziwne rzeczy dzieją się na Youtubie – kanał Bless Online jakimś cudem został skasowany kilka dni temu. Nie ma jednak co się tym martwić, bo studio Neowiz uspokoiło graczy, iz to po prostu jakieś zawirowania na tym portalu, a nie oznaka jakoby premiera gry na Zachodzie została anulowana.

Kilka dni temu twórcy Bless Online opublikowali dziennik developerski, w którym to pokrótce  zaprezentowali wszystkie pięć klas jakie dostępne będą w dniu premiery na Steam. Niestety, z racji powyższych perturbacji z Youtubem, te materiały filmowe nie są obecnie dostępne, ale to nie znaczy, że powstrzymało to studio przed opublikowaniem kolejnych.

Tym razem jednak na tapetę poszły leczące umiejętności paladyna. Niestety, typowo lecząca klasa – mistyk, dodana zostanie do gry dopiero za jakiś czas, więc na ten moment wielbiciele klas wspierających, muszą zadowolić się właśnie paladynem, który to spokojnie może wyleczyć całą grupę, a między leczeniem nawet komuś przywalić.

Ekipa Bless Online o Cash Shop

Na najnowszym materiale filmowym pokazano nam leczące umiejętności tej klasy, a także jak to wygląda w walce podczas wycieczki do grupowych instancji. Oczywiście, filmik ten nagrany został na serwerach wewnętrznych studia Neowiz i – zgodnie z podaną przez nie informacją, nie odzwierciedla ostatecznej wersji gry, która to udostępniona ma zostać jeszcze w maju na Steam.

Obejrzyjcie i oceńcie sami. Czekając na mistyka, wygląda na to, że będę musiała wybrać paladyna… A Wy jaką klasą zagracie w Bless Online?

Poprzedni artykułWeekendowe wydarzenia w H1Z1: nowy tryb i skórki do zdobycia
Następny artykułFrostpunk – mróz uzależnia…
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Musza tak mówić bo nie zdazyli z rebuildem Mistyka. Oj widać że się spiesza z wydaniem gry nie wróży to dobrze tytułowi. Najgorsze że wszyscy których znam traktują Bless’a jako zapchajdziurę w oczekiwaniu na inny tytuł. Ja sam nie czekam na bless jakoś hype mi po tych 2 latach mocno opadł szczególnie że gra nastawiona mocno na PvP a to nie moja bajka.

Kinya Turbgroszka

ten aspekt zmienili nieco i można od merchanta kupic przedmiot, który wyłacza PvP

ghoulas

No własnie wiem że jest ale obawiam sie że zawartości PvE bedzie tyle co w Archeage, I dodatkowo bez craftingu 😀

Kinya Turbgroszka

Ja w sumie to chcę tylko pozwiedzać 🙂

Szatko95

Z czym się niby śpieszą? Przecież to dopiero będzie early access, a nie pełne wydanie gry.

Szatko95

Zawsze zostaje pvp :V

Archax

Paladyn jest healem. Na start gry (w kr) nie było też Mistyka.
I przecież w AA było sporo PvE: Kraken, DGS, Lewiatan, Red Dragon, Anthalon, dungi (HOA, Serp, Mitsong + te bossowe w bibliotece) no i craft (strasznie wielki, na szczęście ten w Blessie nie jest tak ogromny i oby tego nie zmieniali).

ghoulas

Ej world bossów do PvE w AA bym nie wrzucał 😀 Bo to był akurat najlepszy content PvP w tej grze 😀 Ech te polowania na Morfeusza

ghoulas

Early Acces bez wipe to start gry. Nie oszukujmy się. zresztą Beta i EA już dawno zatraciły swoje znaczenie i de facto są lauchem gry.

Archax

no, ale samo bicie to PvE, jednak Anthalona, czy DGS mając 4-5 osób nie jest tak łatwo zrobić.