W najnowszym liście producenta Bless Online, Sungjin Ko ujawnia zmiany oraz nowości, jaki trafią do gry w aktualizacji zaplanowanej na 4 lipca. Ma się sporo dziać: nowa strefa, nowe misje, a także wiele ulepszeń rynku.

Już dzień po premierze gry wielu ówczesnych użytkowników Bless Online narzekało, że po osiągnięciu maksymalnego poziomu, nie ma za bardzo co robić. W sumie, to była o to cała drama… Dobra wiadomość jest taka, że kilka z brakujących funkcji dodanych zostanie do gry już w przyszłym tygodniu.

Królewskie Questy to codzienne zadania dla postaci na minimalnym poziomie 45. Gracze będą mogli znaleźć te misje w wielu miejscach i oznaczone one zostały specjalnymi  fioletowymi ikonami na mapie. Dziennie będzie można ich ukończyć maksymalnie 15, otrzymując za nie między innymi rzadkie pety i wierzchowce.

Do Bless Online zawita także nowa strefa – Basel Gorge, która to jest miejscem bezpośredniego konfliktu pomiędzy frakcjami Union i Hieron. Miejsce to zamieszkiwane jest przez wiele bossów (Spider Queen Akasys, Murderous Rover Sykeeli i inne), a do tego gracze będą mogli atakować bazy i oddziały przeciwnej frakcji.

Prócz nowych zawartości, studio NeoWiz szykuje także małą rewolucję Rynku. Już kilka dni temu nałożono maksymalne ceny na co niektóre przedmioty, a w przyszłym tygodniu zmienione zostaną nieprawidłowo wysokie ceny innych. Ponadto gracze spodziewać się mogą zmian w interfejsie użytkownika Rynku, tak by uczynić go przyjaźniejszym, a dodatkowo wyświetlać on będzie inne informacje związane z dokonanymi transakcjami.

Na najbliższą przyszłość zaplanowano także wiele innych aktualizacji, a do tego trwają prace nad balansem rozgrywki, wydajnością serwerów i poprawkami błędów.

Czy to wszystko pomoże uratować Bless Online? Czas pokaże…

A miało być tak pięknie 🙁

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułConan Exiles: Bar Olimp zaprasza strudzonych wędrowców
Następny artykułH1Z1 na PS4 dodaje mechanikę podnoszenia graczy oraz naloty
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Szatko95

Przynajmniej będzie co robić na max lvl :V