Czy wiecie, że minął już miesiąc od premiery Conan Exiles? W najnowszym dzienniku developerskim twórcy gry potwierdzili, iż nadal trwają prace nad rozwiązaniem kluczowych problemów. Część zespołu pracuje także nad nowa zawartością.

Najważniejsze dla studia jest teraz naprawienie wielu błędów, exploitów, balans oraz optymalizacja gry. Zresztą od dnia premiery studio Funcom regularnie wprowadza małe łatki, ale ta największa aktualizacja naprawiająca ponad 500 błędów dopiero przed nami – wśród nich na liście znajduje się między innymi ten związany z wyzwaniem założenie lekkiego pancerza.

Ciekawym projektem, nad którym pracuje także studio, jest specjalny launcher dla serwerów dedykowanych, który ma ułatwić adminom zarządzanie. A uwierzcie mi, łatwo się pogubić w tych dziwacznie opisanych i często niewytłumaczonych funkcjach dostępnych w panelu administracyjnym.

Dzisiaj na serwery PC trafiła aktualizacja, która ulepszyła fizykę zwłok przeciwników, poprawiła wydajność serwerów oraz naprawiła kilka błędów z niewolnikami – jak na przykład ich wpadanie pod tekstury. Usunięto też sporo exploitów, w tym ten umożliwiający ustawienie wszystkich atrybutów postaci na maksymalny poziom.

Ponadto naprawiono funkcję włączająca znikanie porzuconych budynków na serwerach dedykowanych (w końcu będę mogła to zrobić bez strachu, że serwer eksploduje). Prócz tego administrator ma teraz możliwość zbanowania gracza po SteamID.

Logując się do gry, gracze zobaczą także wyzwania związane z nadchodzącym pierwszym płatnym DLC – Imperium Wschodu. Rozszerzenie to zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, dodając liczne przedmioty kosmetyczne w stylu kitajskim takie jak pancerze, bronie, budynki i przedmioty dekoracyjne.

Graczy, którzy wybrali serwery oficjalne, z pewnością ucieszy informacja weekendzie z podwójnym XP, który to zaplanowany został na 22-24 czerwca.

Natomiast osoby grające na serwerze BabaGra.pl powinny przygotować się na nadciągające Oczyszczenie. Tak proszę Państwa, funkcja ta zostanie włączona już w ten weekend 🙂

Nadal mamy kilka miejsca na naszym spokojnym serwerze PvE nastawionym na eksplorację i budowanie, więc dajcie znać jeśli chcecie otrzymać dostęp.

ŹRÓDŁOFuncom
Poprzedni artykułDauntless zapowiada burzowy sierpień
Następny artykułFallout 76 będzie mieć darmowe DLC i mikrotransakcje