Podobnie do innych gier z gatunku Battle Royale, także i Fortnite oferuje graczom wiele różnych sposobów na rozgrywkę. Jeśli jednak uda się Wam dożyć do ostatniej rundy, to z pewnością wiecie czego się spodziewać: budowli obronnych, strzelb i wyrzutni rakiet.

Te ostatnie dostały już małego nerfa w aktualizacji 4.4, ale wygląda na to, że to nie koniec zmian. Ekipa ze studia Epic Games chciałaby bowiem, by po zwycięstwo mogły także sięgnąć osoby, które nie są ekspertami w budowaniu i dlatego też ma zamiar wprowadzić kilka zmian.

Obecne i przyszłe zmiany

W ostatnim czasie wprowadzono kilka zmian (i są plany by robić to dalej), które umożliwiają graczom kontrowanie zagrań innych użytkowników, zwłaszcza pod koniec meczu.

Testowane są także zmiany w balansie broni i zarządzaniu zasobami – na przykład limity zasobów.

Przyszłość

Królewskie Zwycięstwa powinno się możliwe do zgarnięcia na różne sposoby. Strzelby muszą być potężne, ale inne bronie także zostaną poprawione. Zgodnie ze słowami twórców, nie każde starcie musi kończyć się zabudowaniem. Dlatego też mają w planach wprowadzić takie zmiany, by umożliwić graczom prezentowanie różnych umiejętności, strategii i taktyk.

Zmiany te będą wprowadzane w przeciągu kolejnych kilku tygodni, dlatego też przygotujcie się na ostrą jazdę!

I co sądzicie o ewentualnym zmniejszeniu limitu w zasobach? Bo z tego co widzę, to zapowiedziane zmiany, nie przypadły graczom do gustu.

Jakie zmiany, chcielibyście by zamiast tego zostały wprowadzone w ostatniej fazie meczu w Fortnite Battle Royale?

Poprzedni artykułIslands of Nyne zapowiada debiut na Steam Early Access!
Następny artykułGloria Victis dodaje system gotowania, zapowiada uprawę roli
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
zgon55

jeżeli epic usunie budowanie to ja już nie będe graj w forta zresztą ok.190 moich znaj też